Останні події
  Близько 2 тижнів офіційна сторінка Чернігівської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» в мережі Інтернет з невідомих причин була недоступною для користувачів та адміністраторів.  
26 Грудня 2013 +Коментар | подобається

  Чернігівська область активно підтримає столичний Євромайдан. За данними Обласного штабу національного спротиву близько півтори тисячі жителів області вчора прибули до Києва, зокрема близько 500 – із Чернігова.  
13 Грудня 2013 +Коментар | подобається

  Юний мітингувальник Давид Тарасенко здобув славу не лише в Інтернеті, а і в рідній школі, щоправда, з суттєвою різницею.  
12 Грудня 2013 +Коментар | подобається

  Чернігівський обласний штаб національного спротиву провів планове засідання у приміщенні Обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка»  та пішов на місцевий Майдан.  

Шановні військовослужбовці! Щиросердно вітаю Вас з Днем Збройних Сил України. Вік Української армії має величну історію, її бойові традиції  формувалися століттями у кривавих конфліктах. До сьогодні солдати та офіцери Збройних Сил України продовжують справу своїх дідів та батьків. Та, на превеликий жаль, нині не всі розуміють значення власної армії та її головне призначення – захищати суверенітет та незалежність держави, оберігати спокій громадян.

  Таке твердження вчора, 04 грудня 2013 року, навів на Майдані у Чернігові школяр. Навіть діти розуміють, що пан Президент просто пішак у великій політичній грі.  

  Сьогодні,  04 грудня 2013 року, о 16.00  у приміщенні Чернігівської обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка» відбулося засідання Обласного штабу національного супротиву.  

  Близько 40 автомобілістів опівдні зібралися на Красній площі у Чернігові, щоб підтримати Євромайдан столиці.     

  Чернігівці не втрачають надії змінити все на краще і разом з усією Україною виходять на Майдан свого міста. Уже який день поспіль всі охочі збираються у сквері ім.Попудренка,  щоб обговорити події та вирішити, що робити далі.  

  Чернігів, який день поспіль, збирається на своєму Євромайдані у сквері ім.Попудренка. Вчора, 02 грудня 2013, на обумовлене місце прийшли більше тисячі осіб. Чимало чернігівців відстоюють свої інтереси у столиці.  

  На зібранні представників політичних партій і громадських організацій 2 грудня 2013 року проголошено створення обласного штабу національного супротиву.    

  Саме з таким закликом  численна  студентська громада (близько 100 осіб) сьогодні пройшлась вищими закладами освіти. Молоді люди самоорганізувалися у соцмережах   та розпочали свою ходу  о 9.00 від торгівельного комплексу «МегаЦентр».  

  Жителі Чернігова, як і вся Україна, обурені діями Уряду та міліції. Вчорашній день закреслив всі сподівання щодо справедливості у нашій державі.  
30 Листопада 2013 +Коментар | подобається

    Активісти обласної та районної політичної організації «УДАР Віталія Кличка» за сприяння Народного депутата України Сергія Аверченка провели профілактичні бесіди із учнями Дніпровської та Боровиківської ЗОШ, приурочені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та солідарності з ВІЛ-інфікованими.     
30 Листопада 2013 +Коментар | подобається