Останні події
    Активісти обласної та районної політичної організації «УДАР Віталія Кличка» за сприяння Народного депутата України Сергія Аверченка провели профілактичні бесіди із учнями Дніпровської та Боровиківської ЗОШ, приурочені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та солідарності з ВІЛ-інфікованими.     
30 Листопада 2013 +Коментар | подобається

    Так з упевненістю заявляють «ударівці» та жителі Чернігова, уже традиційно зібравшись на Євромайдан у сквері ім. Попудренка.    
28 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Рішення Парламенту та Уряду щодо підписання асоціації з ЄС розгнівало українське суспільство. Тому кожен свідомий українець 24 листопада прийшов на Євромайдан (деякі знаходилися там ще з 22 листопада), щоб довести владі, кому насправді належить Україна.  
25 Листопада 2013 +Коментар | подобається

    Ти вважаєш себе європейцем?! Ти хочеш жити у прогресивній країні?! То заяви про це гучно! Приходь 24 листопада, в неділю, о 12 годині до парку Шевченка в Києві, візьми участь у мітингу на підтримку підписання асоціації з ЄС!    
21 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Як відомо, народні депутати України не підтримали законопроекту №1236 «Про внесення змін до деяких законів України щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні». За відповідне рішення проголосувало лише 198 народних обранців. З цього приводу — розмова з народним депутатом України від політичної партії «УДАР» (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка», чернігівцем Сергієм АВЕРЧЕНКОМ.            
17 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

  30 вересня відбулася тридцять третя сесія Чернігівської міської ради шостого скликання.     

Минулої суботи в мальовничому урочищі Ялівщина відбулися спортивні змагання з велоспорту. Організатор заходів — дитячо-юнацька спортивна школа №1 управління освіти Чернігівської міської ради.

Сотні небайдужих жителів міста Чернігова, громадскьих діячів та представників різних політичних сил зібралися для того, щоб  віддати шану тим, хто 22 роки тому боровся за незалежність та сувереннність України. 
27 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Активні партійці з районів області та міста Чернігова, які у виборах-2012 брали активну участь в організації роботи та навчанні членів комісій і спостерігачів, взяли участь в робочій зустрічі з представниками ОБСЄ та ЦВК з питання «Система  он-лайн навчання членів виборчих комісій». Аналіз останніх парламентських виборів показав, що ефективним навчання є тоді, коли воно систематизоване, цілісне, своєчасне і прикладне.
19 Червня 2013 +Коментар | подобається

Шановні журналісти!   Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем журналіста! Вітаю всіх тих, хто свої помисли, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі. Кожний з вас творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. У вашій праці ви день за днем занурюєтеся у вир подій, першими дізнаєтеся про їхній перебіг і інформуєте  громади  сіл, міст, містечок Чернігівської області та всієї України про найцікавіше та найважливіше.

Сьогодні в Україні все гостріше стає питання вторинного використання, переробки й знешкодження побутових та промислових відходів. Адже не вирішувалася роками  проблема, коли переповнені звалища й полігони вивели з використання величезні площі землі, отруювали водойми та повітря.  Актуальною ця проблема є сьогодні не тільки для мегаполісів - велик міст, де не вистачає сміттєпереробних заводів,  а загострюється і в містечках, селах, селащих, де, як гриби після дощу, стихійно виростають «гори» зі сміття, яке розносить вітер, дикі тварини, куди, в кінці кінців, не обмежений доступ дітей. Без реагування на цю ситуацію, «своя» біда кожного населеного пункту може перерости в національну екологічну катастрофу.

27 травня народний депутат України Сергій Аверченко (фракція «УДАР Віталія Кличка») взяв участь в прес-конференції «Акциз із пива – на «Охматдит», на якій було оголошено ініціативу народних депутатів України, членів міжфракційних об’єднань, яка ставить на меті допомогти  профінансувати будівництво та технічне оснащення дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

  Висловити свій протест проти дій діючої влади прийшли та приїхали до Києва на акцію опозиції «Вставай, Україно!» 18 травня біля п’ятидесяти  тисяч українців. Чернігівські «ударівці» доєдналися до всеукраїнського мітингу опозиції чисельною командою на чолі з  Народним депутатом України Сергієм Аверченком, депутатами обласної, міської та районних в місті Чернігові рад.  
21 Травня 2013 +Коментар | подобається