Останні події
      Іще один кінець? Може так статися, що книжковий магазин «Освіта» на центральній площі Ніжина набере називного значення: отримає путівку в забуття, як і вся наша національна освіта в Україні. Адже ж відомо, що з часів свого відкриття – з 1960 року – чорні хмари над його існуванням згущалися не один раз. Під різними благими намірами, звісно, і все ж, здоровий глузд повсякчас брав гору. Грозові хмари розвіювалися і книготоргівля в древньо-цивілізовано-освіченому місті над Остром успішно продовжувалася.      Цього разу й ніжинці мають змогу на досвіді переконатися, що таке насправді означає давній народний вислів: діло – табак…  
16 Травня 2013 +Коментар | подобається

  9 травня народний депутат України Сергій Аверченко, депутати Чернігівської обласної ради, Чернігівської міської ради від партії «УДАР Віталія Кличка»  поклали квіти до братської могили у сквері ім. М.М. Попудренка, взяли участь в Урочистої ході “Нащадки Перемоги”, мітингу-реквіємі та покладанні квітів до могили Невідомого солдата.  
14 Травня 2013 +Коментар | подобається

  Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, шановні чернігівці! Прийміть сердечні вітання з нагоди 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.  

  Народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  Сергій Аверченко привітав ветерана війни, учасника Параду Перемоги 1945 року Судініна Бориса Миколайовича з Днем Перемоги в переддень свята. Завітавши до 95-ти річного ветерана війни, Сергій Аверченко побажав бадьорості духу, здоров’я та миру йому та його родині. Подарував подарунки. А розмова з Борисом Миколайовичем та його дружиною Валентиною Олександрівною була душевна. Скромно та з честю говорили вони про життя. Як і ведеться, в ці дні згадували роки війни.  

  8 травня 2013 року у Чернігові біля меморіалу «Жертвам фашизму» народний депутат України Сергій Аверченко (партія «УДАР Віталія Кличка») та представники обласних і міських організацій Української народної партії, Народного Руху України,  ВО «Свобода», Партії «Реформи і Порядок», Всеукраїнського об’єднання ветеранів і ВГО «Просвіта» імені Тараса Шевченка вшанували пам’ять жертв Другої світової війни.  

8 травня 2013 року у Чернігові біля урочища «Ялівщина» народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Аверченко взяв участь в змаганнях з греблі на драгонботах - човнах «Дракон».

  Шановні жителі Чернігівщини! Від усього серця вітаю вас зі світлим і радісним святом – Великоднем! Тієї миті, коли вдарять Великодні дзвони, нехай оселиться у вашому житті щастя та благодать! Нехай воскресне у ваших душах усе найкраще на землі - непохитна віра, щира відданість,  вічна любов.  

26 квітня в Чернігові відбувся п’ятитисячний мітинг у рамках Загальнонаціональної акції протесту прихильників опозиції «Вставай, Україно!».
27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 26 квітня  2013 року, народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка"  Сергій Аверченко  в Чернігові поклав квіти до пам’ятнику загиблим під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В церемонії покладання квітів брали участь народні депутати України та депутати Чернігівської міської ради від опозиційних партій
27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  17 квітня 2013 року народний депутат України (фракція «УДАР Віталія Кличка»), голова Чернігівської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка"  Сергій АВЕРЧЕНКО  виступив з доповіддю на Парламентських слуханнях "Про стан, заходи  і перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".  
26 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Сергій Аверченко, народний депутат України,  25 квітня взяв участь в роботі круглого столу “Шляхи вирішення локальних енергетичних проблем”.  З керівниками органів місцевого самоврядування  з  Щорсу, Коропу, Мени, Городні  та представниками громадських організацій обговорювали питання енергозбереження та зменшення  викидів та шкоди від викидів в навколишнє середовище. Захід організував помічник народного депутата Підгорний Олександр.    
25 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  26 квітня 2013 року в Чернігові відбудеться акція протесту в рамках всеукраїнської кампанії "Вставай, Україно!".   Захід відбудеться під проводом лідерів опозиційних політичних партій – лідера  "УДАРу" Віталія Кличка, Голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока та очільника парламентської фракції ВО "Батьківщина" Арсенія Яценюка.  
23 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Чернігів гарний тим, що він потопає в зелені з весни, коли з’являються перші бруньки,  до осені, коли злітає останнє листя. Причепурити місто у суботу 20 квітня до Всеукраїнського Дня довкілля традиційно зібралися активісти Чернігівського  «УДАРу». Народний депутат України Сергій Аверченко на  «УДАРне  прибирання – 2013» прийшов разом з сином.
21 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Політична партія «УДАР Віталія Кличка» до Дня навколишнього середовища традиційно проводитиме заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища.      20 квітня 2013 Чернігівські «ударівці» збираються на «УДАРне прибирання – 2013» в наступних місцях міста: Пр. Миру, 16 -  о 9.00 Вул. Кільцева, 7 – о 12.00  
19 Квітеня 2013 +Коментар | подобається