Останні події
Вже 3-тій рік поспіль одна з Чернігівських газет допомагає діткам з малозабезпечених родин потрапити на випускний бал. За допомогою звертаються до політиків та громадських діячів. Цього року редакція газети звернулась до Голови Чернігівського міського осередку партії «УДАР Віталія Кличка» - Юрія Тарасовця.
17 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Ніжинський місцевий осередок політичної партії «УДАР Віталія Кличка» підтримує  культурний проект з такою назвою, що  стартував першого  квітня  цього року в м. Ніжині з ініціативи місцевих «просвітян».
17 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  10-11 квітня 2013 року відбулися Збори Деснянської та Новозаводської районних в м. Чернігові  партійних організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка». В зв’язку з тим, що у  голів деяких місцевих осередків, в тому числі у голови  Чернігівської міської партійної  організації, скінчилися терміни повноважень, Рада Чернігівської обласної партійної організації на своєму засіданні ухвалила  рішення скликати в квітні 2013 року Збори відповідних районних організацій  та провести Конференцію Чернігівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка», на якій  згідно з Статутом політичної партії «УДАР(Український Демократичний Альянс за Реформи)  Віталія Кличка» буде обрано голову.  
15 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  11 квітня 2013 року в чернігівському прес-клубі «Просвіта» відбулася прес-конференція народного депутата України Сергія Аверченка («УДАР Віталія Кличка»). Народний депутат стурбований соціально - політичною ситуацією в Україні.    
15 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Народний депутат України Сергій Аверченко 12 квітня у Всесвітній  день  авіації,  День працівників ракетно-космічної галузі України вітав колектив та вихованців Чернігівського  ліцею  з посиленою військово-фізичною підготовкою з 20-тою річницею з дня створення навчального закладу.    
12 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  «Ударівці» з Чернігівщини обійшли всі перешкоди і взяли участь в акції «Вставай, Україно!»,  що 7 квітня проходила в Києві.Не дивлячись на те, що два автобуси  з активістами  Чернігівської обласної організації партії УДАР не випускали на мітинг  об’єднаної опозиції в Київ вранці сьомого квітня, «ударівці» знайшли спосіб дістатися столиці та підтримати акцію «Вставай, Україно!».  
8 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

18 березня 2013 року звітували депутати Чернігівської обласної, міської та районних рад обрані за списками Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»: депутат Чернігівської обласної ради – Дмитро Смоляк; депутати Чернігівської міської ради – Юрій Тарасовець та Станіслав Драгель; депутати Деснянської районної у місті Чернігові ради – Олег Ільченко та Олексій Кравченко; депутати Новозаводської районної у місті Чернігові ради – Микола Романенко та Тетяна Ярошенко.
22 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Милі, чарівні жінки! Вітаю вас із найсвітлішим, зворушливим і хвилюючим весняним святом – 8 Березня! Цього дня особливими барвами розквітають найкращі почуття, адже ми вшановуємо Ж І Н К У.
8 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Чернігівське молодіжне крило міської організації партії «УДАР» обрало свою красуню Майже 3 тижні тривав конкурс «Красуня УДАРу» у одній з соціальних мереж. Учасницями конкурсу стало 25прекрасних дівчат з м. Чернігів. Щоб прийняти участь у конкурсі потрібно було лише надіслати своє улюблене фото та підключити друзів до голосування.
8 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  1 березня  у м. Корюківка  вшановували пам'ять жертв Корюківської трагедії часів  Великої Вітчизняної війни. В заходах взяв участь народний депутат України Сергій Аверченко.  
2 Березеня 2013 +Коментар | подобається

    А точніше ударівка. В 2013 році в ряді рад відбуваються проміжні вибори. Зокрема,  10 березня відбудуться проміжні вибори до Куликівської районної ради(Чернігівська обл.) в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №13(Ковчинська сільська рада). В цих виборах зареєстрована і бере активну участь «ударівка» Дзюба Інна Іванівна. Вона змагається у виборчих перегонах з представниками Партії Регіонів, Об’єднаної опозиції, Народної партії та Комуністичної партії України. Всього 5 кандидатів.      
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

26 лютого 2013 року в чернігівському прес-клубі «Просвіта» відбулася прес-конференція народного депутата України Сергія Аверченка («УДАР Віталія Кличка»). Народний депутат спілкувався з журналістами про три роки горезвісного «покращення». Мову вели про бюджет, борги, реформи.
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

26 лютого 2013 року в чернігівському прес-клубі «Просвіта» (вул. Воровського, 10) відбудеться прес-конференція народного депутата України Сергія Аверченка («УДАР Віталія Кличка»).
24 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Шановні захисники Вітчизни!  Сердечно вітаю всіх чоловіків Чернігівщини  зі святом мужності  та героїзму всіх поколінь нашого  народу, — Днем захисника Вітчизни!
22 Лютого 2013 +Коментар | подобається