Останні події
На 29 сесії Чернігівської міської ради, що відбулась 31 січня 2013 року депутатська фракція «УДАР Віталія Кличка» голосувала за встановлення електронної системи для голосування у міській раді.
21 Лютого 2013 +Коментар | подобається

З початку 2013 року в Ніжині за адресою вул. Московська, 7А відкрилась громадська приймальня та офіс Ніжинської міської та районної партійних організацій «УДАРу Віталія Кличка». Відкриття партійного офісу та громадської приймальні стало логічним продовженням активної діяльністі міської та районної організацій за останні 2 роки, що знайшла підтримку ніжинців на виборах до ВР в жовтні 2012 року. Результат «УДАРу» - більше 17%.
13 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  «Позиція «УДАРу» чітка - депутати всіх рад мають голосувати персонально», - розпочав свою  першу прес-конференцію у статусі народного депутата Сергій Аверченко у чернігівському прес - клубі "Просвіта".  
12 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Акушерське відділення Чернігівської центральної районної лікарні відсьогодні з сучасним комп’ютером. Так відповів депутат Чернігівської обласної ради, член партії «УДАР Віталія Кличка» Віктор Лазар на звернення працівників цього відділення про надання допомоги  відділенню у вигляді сучасної оргтехніки.
12 Лютого 2013 +Коментар | подобається

12 лютого 2013 року в чернігівському прес-клубі «Просвіта» (вул. Воровського, 10) відбудеться перша прес-конференція народного депутата України Сергія Аверченка («УДАР Віталія Кличка»).
11 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Наприкінці січня збірна Чернігівської обласної федерації стрільби з луку прийняла участь у міжнародних змаганнях, що пройшли у місті Людиново (Росія). Спортсмени гідно представили Чернігів та повернулися додому зі срібною медаллю, яку здобув команді Максим Зайнаготдінов.  
11 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  На 29 сесії Чернігівської міської ради, що відбулась 31 січня 2013 року, депутати затвердили депутатський фонд у розмірі 2,5 млн. гривень. Кожен депутат міської ради отримає 50 тисяч гривень на виконання своїх депутатських повноважень. Частина коштів фонду - 10 тисяч гривень з міського бюджету - призначена на надання матеріальної допомоги, інша частина - 40 тисяч гривень - з бюджету фонду розвитку і має витрачатися на розвиток Чернігова, реконструкцію та ремонт комунальних закладів нашого міста. Адже ремонту потребують і   дитячі садки, і школи, і медичні установи, і будинки культури і бібліотеки.  

Що відбувається у сесійній залі Верховної Ради України з учорашнього дня цікавить всю країну. Коментує ситуацію Сергій Аверченко – народний депутат обраний за списками партії «УДАР Віталія Кличка»

Після обрання Сергія Аверченка народним депутатом Верховної Ради України він склав повноваження депутата Чернігівської міської ради та голови фракції «УДАР Віталія Кличка» в міській раді.  

Чернігівська обласна організації партії «УДАР Віталія Кличка» щиро вітає з днем народження народного депутата України, голову Чернігівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Аверченка.

 Народний депутат партії «УДАР» Сергій Аверченко разом з колегами по Парламенту та партії в колі інших опозиційних сил 29 січня вшанували пам’ять героїв Крут.  

Депутат міської ради від партії «УДАР Віталія Кличка» Юрій Тарасовець прийняв участь у засіданні робочої групи з питань створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина»    

Дата 22 січня  стала символічною для жителів правобережної та лівобережної України в 1919 році.

Наприкінці 2012 року Голові міського осередку партії «УДАР Віталія Кличка» Юрію Тарасовцю надійшло запрошення від учнів середньої загальноосвітньої школи №29 на ранкове свято до дня Хрещення Господнього.