Останні події
Шановні жителі Чернігівщини! Від усього серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Ці дні - найпрекрасніші в році. Вони збирають  нас в родинне коло, щоб побажати один одному благополуччя, злагоди, любові.    

  Перший парламентський вихідний Народний Депутат України Сергій Аверченко провів із  вихованцями  своєї рідної Городнянської школи-інтернат для дітей-сиріт. За декілька днів прийде одне з найбільш очікуваних свят малечі – День Святого Миколая. До цього дня дітлахи зазвичай готуються ретельно та щиро: вчать вірші, пісні , замовляють бажання, пишуть листи Святому, з нетерпінням очікують на подарунки.  А діти, позбавлені батьківського піклування, по-особливому  чекають цього дня, чекають гостей з якими мріють розділити дитячу радість від свята.    
18 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Молодіжний осередок партії «УДАР Віталія Кличка» в Чернігівській області вперше після виборів зібрався на нараду.  
14 Грудня 2012 +Коментар | подобається

У день підрахунку голосів, 29 жовтня, в окружній виборчій комісії по 207 округу  шум і тиснява. Працювати в таких умовах складно як членам комісії, так і спостерігачам. А ось робити порушення і вносити «потрібні» дані в протоколи голосувань, схоже що легко. Приїхавши в ОВК, журналісти газети "УДАР" відразу ж помітили і зафіксували на камеру кілька кричущих випадків порушень.  
30 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

    Від членів комісій та спостерігачів виборчих дільниць від партії «УДАР Віталія Кличка» надійшла інформація про те, що в окремих селах Чернігівського та Ріпкинського районів кількість людей, які мають голосувати на дому, перевищує 25%.      
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Ветерани-афганці підтримують політичну партію \\\"УДАР Віталія Кличка \\\" 
20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Чернігівська молодіжна організація ПП \"УДАР Віталія Кличка» відвідала форум молодіжного крила партії у Києві 15 жовтня 2012 року.    
17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Ініціатором його створення став активіст партії «УДАР» - Максим Косенко. Хлопець сам займається дзюдо у спортивному клубі «Олімпієць».
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

УДАР впевнено йде до перемоги на виборах. На початку жовтня рейтингові служби оприлюднили дані опитувань виборців по всіх регіонах України.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В Черниговский областной избирательный штаб партии «УДАР Виталия Кличко» пришло письмо от женщин Черниговской и Сумской областей. В нем – стихотворение-посвящение Виталию Кличко. Размещаем его по просьбе женщин.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

ВІКТОР ПИНЗЕНИК: «Я ХОЧУ, ЩОБ МОЇ СИНИ РОСЛИ В ЦИВІЛІЗОВАНІЙ КРАЇНІ»

Завдяки прихильникам партії «УДАР» бібліотека Чернігівського обласного центру радіаційного захисту поповнилася на 100 книжок

Так сказала Оксана Продан – кандидат в народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» під час зустрічі з підприємцями.

У вівторок, 25 вересня 2012 року Володимир Кличко - голова наглядової ради Фонду братів Кличко відвідав Чернігівську область.  
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається