Останні події
  В рамках хвилі екологічних акцій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» чернігівські активісти в неділю 23 вересня провели свій захід на берегах річки Стрижень.    
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Минуло 10 днів як стартувала акція «Люстрація влади» політичної партії УДАР Віталія Кличка. В рамках акції активісти УДАРу збирають інформацію про факти корупції у регіонах з боку державних службовців, прокурорів, суддів, керівників бюджетних організацій. За цей час чернігівці подали близько сотні антикорупційних пропозицій та заявок про корупційні дії.
15 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В Прилуцькому боулінг - клубі коштом кандидата в народні депутати України по 210 виборчому округу Кургана І.М. (від ПП «УДАР Віталія Кличка»), спільно з окружним виборчим штабом ПП «УДАР Віталія Кличка», 08.09.2012 р. була організована та проведена фан-зона по перегляду поєдинку Віталія Кличка з Мануелем Чарром.
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У Ніжині Чернігівської області  громадським об\'єднанням «Громадянські ініціативи» було проведено опитування виборців, з метою виявлення реальних проблем міста та електоральних вподобань. За два дні було опитано майже 2500 мешканців міста віком від 18 до 73 років, що дає змогу вважати результати дослідження об\'єктивними.
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Чернігів приєднався до всеукраїнської акції на захист телеканалу ТВі -- біля Красної площі пройшов доволі чисельний мітинг. З Києва транслювався перебіг мітингу на Михайлівській площі.
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У Чернігові, за повідомленням прес- служби обласного штабу партії \"УДАР Віталія Кличка\", фан-зона працюватиме 8 вересня на двох майданчиках: кафе \"Розмарин\" та ресторан \"Градецький\" (проспект Миру, 68).
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

4 вересня в Чернігівському прес-клубі «Чиста політика» відбулося обговорення аналізу та презентація передвиборчих програм кандидатів, які балотуються в 206-му виборчому окрузі
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Президія ради Чернігівської обласної організації Селянської партії України вирішила підтримати по 210 округу кандидатуру Ігоря Кургана, який представляє партію УДАР Віталія Кличка.
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

- Корупція, яка міцно укорінилася у наше життя, стала найбільшою небезпекою для розвитку держави ,- сказав, відкриваючи прес-конференцію, присвячену початку всеукраїнській акції партії «УДАР Віталія Кличка» «Люстрація влади: повідом про корупціонера», голова її обласного осередку, кандидат у народні депутати України Сергій Аверченко.
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В цьому твердо переконаний депутат обласної ради Віктор Лазар. Минулого тижня він побував у кількох районах найпівнічнішого 207 виборчого округу Чернігівщини. У Коропському районі він виступив перед виборцями в центрі селища, на базарі, із спеціально обладнаної зусиллям депутатів агітаційної машини, зустрівся з колективом центральної райлікарні, Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів, прийняв численних відвідувачів.
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Чернігівська школа № 3 має можливість стати першою міською школою, де учні зможуть переглянути фільм про братів Кличків
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Бюлетень чернігівського міського голови Олександра Соколова Рідному Чернігову -- нову якість життя! повідомив, що партія УДАР займає друге місце в електоральних симпатіях городян.
31 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Незважаючи на досить холодну для серпня погоду, на зустріч з кандидатом у народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» Оленою Поповою зійшлися жителі і Павлівки, і Радянської Слободи, що під Черніговом.
30 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Тоді ще надворі була   зима, багато жителів Корюківщини, Щорсівщини, Семенівщини, інших сусідніх районів і не здогадувалися, що для них  влада піднесе  приємний сюрприз...«кота у мішку». А тим «котиком - муркотиком»,як це  не дивно,  був невідомий  для півночі Чернігівщини( тут тоді планувався великий 207-ий виборний  округ-Авт.) депутат Верховної Ради України, керівник провладної фракції «Реформи заради майбутнього» Ігор Рибаков.
29 Серпня 2012 +Коментар | подобається