Останні події

Візит лідера на Чернігівщину

  14- 15 травня лідер Політичної Партії \\\"УДАР\\\" Віталій Кличко відвідав Чернігівську область. У ході робочого візиту лідер партії побував у Прилуках, Ніжині та Чернігові. Провів три зустрічі з жителями трьох міст, зустрівся зі студентами двох педагогічних університетів та побував на одному з найбільших підприємств області - \\\"КСК \\\"Чексіл\\\".

14 травня Віталій Кличко зустрівся з жителями Прилук, Ніжина та Чернігова. На зустрічі з громадами міст лідер партії заявив, що партія «УДАР» ставить перед собою амбітне завдання провести в країні реальні реформи і розраховує на те, що стане як мінімум третьою за підтримкою силою на майбутніх парламентських виборах.

Під час зустрічі з виборцями Кличко спростував чутки про відмову брати участь у виборах мера Києва.

«Усім «коментаторам», а головне - киянам, які мене підтримують, хочу заявити: хто б що не говорив - я не розчарую киян. Я своєї позиції не міняв. Столиця повинна мати мера, обраного більшістю киян, а не призначеного Банковою. Повинні нарешті припинитися маніпуляції довкола цих виборів. Усі хочуть знати, коли відбудуться вибори мера столиці? І не треба їх підгадувати лише під те, щоб Кличко не брав у них участі», - сказав Кличко.

У Ніжині політик відвідав Ніжинський педагогічний університет, поспілкувався зі студентами та викладачами вузу.

У Чернігові більшість питань до лідера партії «УДАР» стосувалися його команди та стратегії виборчої кампанії. «Партія «УДАР» - це не проект Кличко. Це програма, це ідеологія, це робота з розбудови партії. Зрештою, це наші спільні кроки до мети, якою для нас є побудова вільної демократичної держави. Ми спираємося на людей, які мають різний досвід - у політиці, економіці, сільському господарстві, культурі. Всі ці сфери потребують реформування й оновлення, і це - амбітне завдання для молодих українських політиків. Але я впевнений, що ми отримаємо результат, адже готові до командної роботи», - наголошує Кличко.

В рамках відвідин Чернігівщини Віталій Кличко також зустрівся з робітниками одного  із сільськогосподарських підприємств. Кличко зазначив, що занепад агропромислового комплексу країни є не лише результатом економічної кризи, а в першу чергу - недофінансування та тотальної корупції у цій галузі. «Прикро бачити, як росте безробіття в області, як закриваються або ж простоюють підприємства. Це комплексна проблема, і вирішувати її треба разом з іншими питаннями, які сьогодні тягнуть донизу українську економіку. Усі біди від корупції, яка пронизала все навкруги. Для її подолання має бути впроваджена комплексна програма заходів», - сказав Кличко, і наголосив, що у партії «УДАР» є чітке бачення необхідних країні економічних реформ.

15 травня Віталій Кличко провів зустріч з блогерами та представниками громадських організацій Чернігівщини, на якій заявив, що в Україні слід здійснити люстрацію чиновників та правоохоронних органів за прикладом Грузії.

 «Люстрація кадрів – це необхідна умова виведення України з глибокої політичної та економічної криз. Я переконаний, що треба звільняти тих людей, які брали хабарі й наживалися замість того, щоб працювати на користь держави, які дискредитували професію правоохоронців, захисників громадян», - сказав Кличко. Він переконаний, що за приклад успішного реформування правоохоронної сфери необхідно брати Грузію, де за короткий час вдалося повністю перезавантажити правоохоронну систему.

«В Грузії, так само як і в Україні, надзвичайно короткою була «лава запасних» - не було звідки брати кваліфіковані кадри. При цьому після звільнення в один день усіх працівників міліції, уряду Саакашвілі необхідно було упродовж місяця знайти й навчити людей. І грузини знайшли мудре рішення – повертати з-за кордону молодих людей, трудових мігрантів, які тисячами виїхали з Грузії у пошуках кращої долі-роботи і освіти. І найбільшим викликом для грузинської влади стало гарантування цим людям стабільної роботи, пристойної заробітної платні, соціального захисту», - сказав Кличко.

«Гадаю, що Україні варто йти таким же шляхом, брати до уваги досвід Грузії в цих питаннях. Треба гарантувати молодим українцям можливість будувати своє життя в Україні, тоді вони повертатимуться і працюватимуть на користь держави», - зазначив лідер «УДАРу».

Політик також відповів на питання про те, яким чином можна активізувати молодих людей в Україні. «Це завдання для кожного з нас. Молодь думає, що нічого не вирішує, але насправді недооцінює себе. Це наше завдання, завдання політиків нової формації - активізувати, розбудити людей. Зі мною особисто це сталося в 2004 році. Повірте, я не планував брати участь у політичних подіях того часу. Але в певний момент я відчув, що від мене, від моєї позиції теж щось залежить. І сьогодні я знаю – люди будуть більш активними, відповідальними, якщо усвідомлять свою значимість. І саме молоді політики мають переконати суспільство у тому, що кожен його представник може впливати на ситуацію в країні і може змінити власне життя», - вважає Віталій Кличко.

Опісля лідер партії відвідав найбільше підприємство області - комвольно-суконний комбінат \\\"Чексіл\\\".  Колись це було одне з найпотужніших та найбільших бюджетоутворюючих підприємств області й постачало тканини для потреб державних силових структур, наразі підприємство переживає не найкращі часи.

 «Подібні підприємства у сусідніх країнах захищені законодавством – держава зобов’язана купувати таку продукцію виключно у вітчизняного виробника. В Україні ж таке законодавство відсутнє, тому такі підприємства як «Чексіл» сьогодні змушені виживати, самостійно шукаючи покупців у великому конкурентному середовищі. Тоді як держава не лише не захищає свого виробника, а й підтримує іноземного, дозволяючи купувати продукцію для державних потреб за кордоном», – зауважив Кличко.

«Ця ситуація не зміниться, допоки влада не надасть пріоритет підтримці національного виробника та захисту його інтересів. Має діяти відповідне законодавство. Вважаю, що завданням у тому числі й нашої політичної сили буде законодавча робота в цьому напрямку у майбутньому парламенті», – наголосив лідер «УДАРу».

Наприкінці свого робочого візиту лідер парітї \\\"УДАР\\\" Віталій Кличко відвідав Чернігівський національний педагогічний універсиет імені Т.Г.Шевченка, де поспілкувався з викладачами та студентами. Студенти не стримували емоцій й ставили лідеру багато запитань, на які він охоче відповідав. У кінці зустрічі Віталій побажав студентам завжди бути активними, мати мету в житті й прагнути до неї.

 

  17 Травня 2012 +Коментар | подобається