Останні події

«УДАРимо фарбою по ямах».

Партія \\\"УДАР\\\" ініціює проведення масштабної всеукраїнської акції «УДАРимо фарбою по ямах». 

Аварійність - це лихо не тільки нашої країни. Не випадково це питання було внесено на порядок денний 57-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, де було заявлено, що сьогодні світове співтовариство переживає \\\"глобальну кризу в області забезпечення безпеки дорожнього руху\\\". Проблема безпеки дорожнього руху зараз встала в один ряд з найважливішими соціально-економічними проблемами. 
За останні два роки Україна в ДТП втратила більше 20 тисяч молодих людей, ще 40 тисяч травмовано. В Україні смертність на дорогах в 5 раз вища, ніж в країнах ЄС.

В Україні налічується більше 7 мільйонів легкових автомобілів. Кошти які витрачаються з державного бюджету на ремонт, реконструкцію і будівництво доріг через корупційні схеми розкрадаються у великих розмірах.
Протистояти проявам корупції партія «УДАР Віталія Кличка» може разом із громадськими організаціями і небайдужими жителями міста.

Небайдужі громадяни, автомобілісти, громадські організації, просимо Вас залучатися до проведення акції \\\"УДАРимо фарбою по ямах\\\", яка відбудеться з 30 по 1 червня на вулицях міста Чернігова. За деталями звертатися за телефонами: (093) 0376975 (Леся) та 670-095 (офіс партії).

  28 Травня 2012 +Коментар | подобається