Останні події

«УДАР» у Чернігові: Ганебна справа Юлії Тимошенко закриє Україні шлях до євроінтеграції

Голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Аверченко висловив своє обурення вироком, винесеним екс-прем`єру Юлії Тимошенко. На його думку, це є втіленням намірів влади усунути сильного політичного опонента напередодні парламентських виборів.

Сергій Аверченко зазначив, що рішення у справі Юлії Тимошенко неодмінно матиме політичний резонанс у світі. «Міжнародна спільнота уважно спостерігає за тим, як в Україні нівелюються демократичні досягнення останніх років. Такі дії влади дискредитують Україну серед її європейських партнерів та можуть стати причиною міжнародної ізоляції. Справа Тимошенко закриє Україні шлях до євроінтеграції та унеможливить реалізацію попередніх економічних та політичних домовленостей. У цивілізованих країнах є неупереджені та незалежні суди, які за політичні прорахунки притягують до політичної, а не кримінальної відповідальності», - сказав Аверченко.

Прокоментував ситуацію й голова Чернігівської міської організації партії «УДАР» Юрій Тарасовець. За його словами, справа Тимошенко стане лакмусовим папірцем, який продемонструє готовність громадян України до рішучих дій.

«Чи повернемося ми до режиму диктатури, чи продовжимо будувати демократичну країну - зараз залежить тільки від нас самих. Ми повинні об`єднати зусилля заради збереження набутих демократичних свобод та не допустити свавілля влади. Сьогодні ми звертаємось до влади, яка дискредитувала себе не лише в очах громадян, а й на міжнародному рівні, з вимогою припинити політичні репресії та створити умови для участі у виборах Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. В іншому випадку - Україна може опинитися у глибокій політичній та соціально-економічній кризі, вибратися з якої буде практично неможливо», - наголосив політик.

  13 Жовтня 2011 +Коментар | подобається