Останні події

Чернігівська обласна організація партії «Удар Віталія Кличка» відкрита для однодумців

Сьогодні суспільство висуває нові вимоги до політичних сил та вимагає якісних змін в країні. Сьогодні опозиційним демократичним силам як ніколи важливо об"єднати зусилля та діяти разом, адже дроблення партій – це послаблення їх ефективності. Добре усвідомлюючи це партія «УДАР» розпочала роботу з пошуку однодумців серед політично активних людей, які не змогли реалізувати свої ідеї та пропозиції в вождистських партіях. Багато з них розглядають партію «УДАР Віталія Кличка» як найбільш авторитетну і перспективну та готові приєднатись до її лав.

 «Один з принципів діяльності нашої партії, на який неодноразово звертав увагу Віталій Кличко – це об"єднання навколо спільних ідей, а не як часто буває – навколо лідерів чи вождів. Ми є командою однодумців, і ми залучаємо до нас активних партійців та молодих активістів, які розділяють наші погляди та готові працювати у тісній зв"язці з виборцем, - зазначив керівник чернігівського обласного осередку партії «УДАР Віталія Кличка». – Розширення партії у кількісному та якісному відношеннях – це додаткова можливість встановити потужний звязок з виборцем, адже без розуміння потреб та сподівань громади в країні не можливо провести справжні європейські реформи».

«УДАР» посилює свою команду, впроваджуючи відбір як серед нових у політиці людей, так і серед досвідчених партійців, які розчарувалися в вождистських проектах, але мають чітке бачення необхідних в країні змін та жагу діяльності. Як зазначив Сергій Аверченко загальноукраїнські тенденції переходу активістів інших політичних угруповань демократичного спрямування до партії «УДАР» поширюються і на Чернігівщині. Обласна та районна організації поповнилися новими ініціативними харизматичними грамотними політиками, потенціал яких неодмінно буде розкрито вже найближчим часом. Невдоволення рішенням лідера що до вступу в Партію Регіонів стало причиною переходу великої кількості партійних активістів «Сильної України» до «Удару». Чернігівські осередки партії поповнилися також політиками від «Єдиного центру», «Фронту змін», Української народної партії, «Батьківщини», «Нашої України».

 «Примітно, що невдоволення діяльністю або бездіяльністю лідерів часто носить масовий характер, - зазначає Сергій Аверченко, - і партійні організації в повному складі переходять до партії «УДАР». Така єдність неодмінно позитивно впливатиме на роботу нашої партії, в якій немає місця демагогії, популізму та культу лідера, а всі гуртуються навколо спільних ідей. Чернігівська обласна організація завжди відкрита для однодумців, які мають активну громадянську позицію та прагнуть зробити Україну успішною європейською державою».

 

 

  6 Жовтня 2011 +Коментар | подобається