Останні події

Будуємо майбутнє, пам"ятаємо минуле

Що ми, українці, встигли за 20 років? Перше що приходить на думку - це громадянський мир. Країну не роздирають сепаратистські протистояння, про теракти ми чуємо тільки по телевізору з закордонних новин. Довго, але безкровно ми прийшли до спільної думки, що Україна – це європейська країна та намагаємось побудувати наше життя за стандартами Європи. Ми повірили у свої сили та відстояли демократію у 2004 році.

Друге про що є сенс подумати – сьогодення. Яким воно є? Останні події в країні викликають стурбованість. Наше суспільство ще не зробило останній політичний вибір та коливається між свободою та сильною рукою, між європейським майбутнім та радянським минулим. Причина цього в політиці якою вона є всі ці роки в Україні – політиці без чесних правил гри, політиці конфліктів, зіткнення амбіцій та ігнорування суспільних потреб та інтересів країни.

Політичне протистояння та безпринципність, які виплекали політичні сили, широка суспільна недовіра до політики як такої стало гарним підґрунтям для згортання демократії .

У Києві на День Незалєжності прихильникам демократичних партій не дозволили ходити по вулицях міста. Тисячам громадян, багатьом з яких, доречи, країна і вдячна своєю незалежністю, для святкування влада відвела лише одне місце – парк ім. Т.Г.Шевченка. П"ятсот метрів вправо чи вліво і кордон спецназу. Це і є відведене українцям місце в Україні? Все інше вже не наше?

 В Чернігові партія “Удар” разом з іншими демократичними силами пройшли ходою Алеєю Героїв та вшанували пам"ять нашого національного генія Тараса Шевченка. На жаль, не всім сподобалась організованість та активність “Удару” в регіоні, те, що партія набирає популярності та авторитету. Хтось навіть запустив “інформаційну утку” про те нібито “ударівці” когось злякалися... Політична боротьба триває й ми розуміємо хто використовує подібні методи. Але все це даремно – ніякі “чорні технології” не допоможуть політиканам-банкрутам... А “Удар” буде й далі відстоювати інтереси Чернігівщини, принципи демократії та права й свободи людини. И з цього “рингу” ми підемо тільки в якості переможців!

Декілька слів про майбутнє. Бо це третє й головне, про що треба думати на свято Незалежності. Чернігівський міський осередок партії «УДАР» організував загальноміську акцію «Від сильної дитини – до сильної країни!». Вона включала в себе спортивні ігри, змагання, розваги та нагородження учасників. Акція відбувалася біля Центрального парку культури і відпочинку. Участь у змаганнях прийняло понад двох сотень чернігівців. Це той конструктив, без якого всі наши лозунги та гасла – пустий звук. Чернігівські “ударівці” на відміну від деяких професійних політиканів, які вже набридли народу, й далі намагатимуться чітко відстоювати європейські цінності, захищати демократію та допомагати громаді рідного краю будувати гідне життя .

 25_08_2011_2_UDAR

25_08_2011_4_UDAR

25_08_2011_5_UDAR

25_08_2011_6_UDAR

25_08_2011_7_UDAR

 

 

 

  26 Серпня 2011 +Коментар | подобається