Останні події

Юрій Тарасовець: «В Україні має бути одна державна мова!»

 

\"Нації помирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову,\" - ці слова великої поетеси Ліни Костенко згадалися мені не випадково, адже нині вони актуальні як ніколи.

До глибини душі схвильований подіями, які нині відбуваються в нашій державі. Мовний закон, котрий депутатська більшість безборонно протягла у Верховній Раді, не міг не сколихнути всю країну. Інакше і бути не може. Саме цього, напевне, і добивалися провладні депутати і влада загалом, аби таким свавіллям і скандалом відволікти народ від найнагальніших проблем сьогодення, передусім економічних та соціальних.

Через такий, без перебільшення, ганебний і безвідповідальний вчинок депутатської більшості у державі склалася цілком передбачувана ситуація: почалося протистояння між владою і народом, а також  роз\'єднання суспільства.

Чернігів загалом належить до так званих російськомовних міст, але незважаючи на це, столичні події сколихнули і його, збурили людей, які піднялися на захист української мови. Адже як показують опитування, що проводились і соціологами, і ЗМІ, і просто небайдужими людьми, переважна більшість чернігівців переконана, що в Україні має бути одна державна мова - українська. Саме її і належить захищати. 

Як керівник Чернігівської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка», шануючи всі мови, які існують на землі, я твердо переконаний, що в Україні має бути одна державна мова і закликаю всіх стати сьогодні на її захист.

 

Юрій Тарасовець, депутат Чернігівської міської ради, голова Чернігівської міської організації партії \"УДАР Віталія Кличка\"

 

  4 Липня 2012 +Коментар | подобається