Останні події

«Мовний» закон – це політична спекуляція на свідомості людей

 

Закон \\\\\\\\\\\\\\\"Про засади державної мовної політики\\\\\\\\\\\\\\\", ухвалений Верховною Радою з великою кількістю порушень, без урахування понад двох тисяч поправок, що були внесені після прийняття документа в першому читанні, викликав цілу бурю протестів по всій Україні. Партія «УДАР Віталія Кличка» на чолі зі своїм лідером категорично виступає проти «мовного» закону і проводить з цього приводу акції протесту по всій Україні. Чернігівський осередок партії також активно став на захист рідної мови, проти політики антинародної влади.

Справа в тому, що скандальний закон, прийнятий депутатами провладної більшості, значно розширює сферу застосування російської мови, водночас звужуючи сферу існування для української. Тобто фактично в Україні з\\\\\\\\\\\\\\\'являється друга державна мова.

Автори «мовного» документа Чернігівщину також віднесли до числа тих регіонів, де має набути широкого застосування регіональна (читай - російська) мова. Але біда в тому, що творці цього горезвісного документа, на жаль, не належать до щирих поборників «великого и могучего», вони просто спекулюють на свідомості людей якраз напередодні парламентських виборів. Мета єдина - потрапити до Верховної Ради наступного скликання. Вони при цьому не цураються будь-яких методів, навіть найганебнішого - того, що веде до розколу країни.

Партія «УДАР Віталія Кличка» аж ніяк не проти російської мови загалом, як не проти будь-якої іншої серед великої кількості існуючих на землі мов. Адже, за словами класика, скільки мов кожен з нас знає, стільки разів він людина. Як би ми не говорили, не думали, не співали колискові, якою б мовою не освідчувалися у коханні, але державною все одно має бути тільки одна - українська. В цьому ми твердо переконані. Бо живемо в країні, яка зветься Україною. Бо без мови не може бути ні держави, ні нації. Бо наша мова - то запорука єдності народу, безпеки держави, то наша історична пам\\\\\\\\\\\\\\\'ять і наше стабільне майбутнє. І вона нині потребує нашого захисту. Давайте ж її захистимо разом!

У центрі Чернігова, у сквері Миколи Попудренка, де опозиційними силами проводиться безстрокова акція протесту на захист української мови, стоїть і червоний намет нашого осередку партії «УДАР Віталія Кличка». Участю в цій акції ми засвідчуємо також своє цілковите несприйняття політики нинішньої  влади.

У зв\\\\\\\\\\\\\\\'язку з цим хочемо наголосити, що не можемо підтримувати ту владу, яка замість того, щоб проводити економічні та політичні реформи в ім\\\\\\\\\\\\\\\'я поліпшення життя народу, розвитку демократії в Україні, турботи про незахищених і знедолених громадян, насправді руйнує демократичні засади в державі, нацьковує громадян одне на одного, цілеспрямовано веде суспільство до розколу. Така влада - чужа власному народові, більше того - вона просто злочинна і не заслуговує на шану і повагу своїх громадян. Ми тверді і непохитні у своїх переконаннях, а отже, перемога буде на нашому боці.

 

  5 Липня 2012 +Коментар | подобається