Останні події

Благодійний Інтернет-аукціон "Купи зустріч"

В Чернігові розпочався перший Інтернет-аукціон «Купи зустріч». Серед відомих людей Чернігівщини, зустрічі з якими представлені на аукціоні, Голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР» Сергій Аверченко. Кошти зібрані від аукціону будуть спрямовані на придбання необхідних речей для дітей, що знаходяться в центрі соціальної реабілітації с. Хмельниця Чернігівського району. 

Організатором акції виступила команда ГО «Демократичний Альянс», яка запропонувала на аукціон зустрічі з 25-ма відомими особистостями Чернігівщини, в тому числі і з головою Чернігівського обласного осередку партії "УДАР" Сергієм Аверченко. Також серед учасників аукціону, що пропонують зустрічі, велика кількість цікавих та соціально активних  мешканців міста. І якщо відомих людей обирав організатор аукціону, то мешканці міста можуть самостійно запропонувати свою кандидатуру на аукціон.

Триватиме аукціон протягом місяця до кінця листопаду, після чого буде оприлюднено зібрану суму коштів та відзвітовано по закупці необхідних речей для дітей, які перебувають в центрі реабілітації. 

Отож, кожен мешканець міста має змогу стати меценатом двома способами - купуючи зустріч з цікавою для нього особистістю, або особисто виставляючи на аукціон зустріч.    


 

  4 Листопада 2011 +Коментар | подобається