Останні події

Чернігівський "УДАР"на захисті промисловості регіону

3 листопада на прохання керівника ТОВ «Люксор БК» Дмитра Адаменка відбулась зустріч голови обласної організації партії УДАР, депутата міської ради Сергія Аверченка з трудовим колективом підприємства. Приводом для цієї зустрічі стало не обґрунтоване рішення міської ради що до збільшення розміру орендної плати за землю для підприємств.
Підставою для прийняття такого рішення стало те, що базова вартість квадратного метра земельної ділянки тривалий час не переглядалась. При більш детальному розгляді цього питання виявилось, що при майже незмінній вартості квадратного метра землі, вартість оренди постійно зростала за рахунок збільшення коефіцієнтів індексів інфляції та процентів відрахувань від вартості земельної ділянки. Зокрема для ТОВ «Люксор БК» вартість оренди землі протягом останніх п’яти років зросла в 3,7 рази.
Робітники та очільники підприємства зауважили, що не зважаючи на важливість суспільно значимого рішення місцевою владою не було проведено жодного громадського слухання, чи-то, навіть, зустрічі з орендарями.
Підприємці звернулись до Сергія Аверченка як депутата міськради, щоб той посприяв проведенню фінансового та юридичного аудиту технічної документації розрахунків орендної вартості землі та ініціював відміну такого опального для дрібного та середнього бізнесу рішення на сесії міськради.
Сергій Аверченко розділяє побоювання підприємців адже не секрет, що збільшення орендної плати потягне за собою збільшення собівартості продукції, зупинить зріст заробітної плати, зробить підприємства неконкурентноспроможніми і, врешті-решт, призведе до банкрутства. Економіка регіону не витримає такого навантаження з боку влади, отож не зможе дати і запланований прибутковий податок, який до речі в рази більший за суми, що надходять до місцевого бюджету від продажу землі в оренду. На зустрічі Сергій Аверченко поділився своїм баченням шляхів розв’язання складної ситуації та повідомив, що дане питання візьме під свій особистий контроль та всебічно сприятиме його вирішенню.

  9 Листопада 2011 +Коментар | подобається