Останні події

\"Темники\" повертаються?

 Заява прес- служби Чернігівського обласного штабу політичної партії «УДАР» Віталія Кличка

 В ряді районних комунальних газет Чернігівщини - «Новини Придесення» (Козелець), «Промінь» (Щорс), «Життя Полісся» (Ріпки), «Трибуна хлібороба» (Талалаївка) тощо - опублікована інформація під одним і тим же заголовком «Сказано - зроблено!».

 Мова в ній іде про начебто успіхи влади, яка виконує соціальні ініціативи Президента - виявляється, в нас і робочі місця створюються, і соціальні виплати ростуть, і тюнери до телевізорів видані. Оцінку цим похвальбам читачі можуть вправі дати самі, на наступних виборах.

 Але якраз, щоб збити з пантелику малоуважних виборців, анонімний автор поставив підпис «Віктор Кличко». Звісно, ніхто не має монополії на прізвище світової слави спортсменів, лідера політичної партії «УДАР». Але ж чому не підписатися відверто - скажімо, «управління внутрішньої політики обласної адміністрації» чи «управління у справах преси та інформації»?  Для чого ховатися за прізвище видатного спортсмена і політика?

 «Чинна влада та Партія регіонів мають підтримку серед населення» -- стверджує автор з обласної адміністрації, що побоявся поставити своє прізвище. Народна мудрість каже: «Не кажи «гоп», доки не перескочиш!». Вибори покажуть.

 Але, схоже, зростаюча підтримка партії «УДАР» Віталія Кличка не дає спокою владі. Тож і вдається вона до підленьких прийомчиків з підміною прізвища.

 Прес- служба Чернігівського обласного передвиборчого штабу партії «УДАР» Віталія Кличка.

 

  13 Серпня 2012 +Коментар | подобається