Останні події

Кандидат від \"УДАРу\" не є технічним кандидатом

На своїй сторінці в мережі Фейсбук кандидат у народні депутати від партії \"УДАР\" Віталія Кличка ліка- гематолог Іван Осадців заявив, що не збирається знімати своєї кандидатури і не є технічним кандидатом.

\"Будучи до кінця вірним своїм виборцям і враховуючи надзвичайну вагомість питань, за які я борюсь, я ні за яких умов не зніму свою кандидатуру ні на користь влади, ні на користь псевдоопозиції!\", -- говорить лікар Осадців.

Кандидат від \"УДАРУ\" Віталія Кличка Іван Осадців заявляє:\" Партія «УДАР» Віталія Кличка - це нова, незаплямована, потужна політична сила в Україні, котра вважає, що політика може і буде щирою, в інтересах всіх громадян, що згідно Конституції України мають рівні права.
Нині ж купка ненажерливих олігархів вважають, що всі права у них!

Мене, як лікаря, найбільше непокоїть їхня облудлива економічна політика стосовно забезпечення повного бюджетного фінансування медицини та освіти! Вони нагло вкрали у народу безоплатну медицину та освіту, тому Україна вимирає і втратила 6 млн. людей, як після бомбардування на війні!
21 рік нашому народові нагло брешуть, що в країнах розвиненої демократії медицина і освіта платна! Насправді там медицина і освіта гарантована, бюджетна або страхова і є пріоритетом всіх чинів від президента країни до сільського депутата!

І замітьте, що з цього питання, всі вони однаково брешуть - і білоголубі і помаранчеві, бо і ті і інші були при владі, але нічого не зробили!

Воістину правду казав наш філософ і пророк Григорій Сковорода, що «коли до влади замість державців прийдуть торгівці, то в кращому випадку вони зроблять добрий ґешефт для себе, але державу не збудують». Таки не збудували за 21 рік, але стали олігархами, мільйонерами і мільярдерами!\"
http://siver.com.ua/

  20 Серпня 2012 +Коментар | подобається