Останні події

\"Гроші є. Не треба красти!\" -- Леонід Неживий

Учасникам зібрання було представлена інформація та відповідний аналіз, що стосуються виборів; зібрана  вона протягом останнього періоду  «Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень». Отже, понад три чверті опитаних  у виборчому окрузі , а це 76,8 відсотка планують взяти участь у  голосуванні 28 жовтня 2012 року. При цьому 21, 4 відсотка хотіли б бачити представником округу у Верховній Раді України громадського діяча, 20, 9 -чинного народного депутата, який представляє Чернігівщину, 15 - представника органу місцевої влади, 9,5 --підприємця  та 7% -- представника опозиційної партії; майже чверть опитаних вагалися з відповіддю.

  За результатами опитування  громадської думки  жителів  двома найбільш актуальними для мешканців округу проблемами є ремонт та будівництво доріг( 51 відсоток від загальної кількості опитаних) та відсутність робочих місць-30,8. До наболілих проблем  і тих, які першочергово необхідно вирішувати,  належать -низький рівень зарплат та пенсій, медичне обслуговування.

   Скоро у залі стало «жарко»-- розгорілася дискусія. Високу активність у ній проявив кандидат у депутати до Верховної Ради України від  політичної сили «УДАР»  Леонід Неживий, який водночас  є авторитетним підприємцем у північному  регіоні. Він сказав, що такі гроші на дороги можна знайти; у нас достатньо податків і різноманітних зборів. Там і гроші на дороги. А що заважає -так це корупція, яка  набагато виросла за останній період. Подібного хабарництва раніше не було. Про високий рівень корупції  пише останній з номерів популярного журналу «Кореспондент», на який послався виступаючий, зробивши акцент на такому: « Коли у парламент прийде «УДАР»,  разом з іншими фракціями не спатиме - прийме такі закони, які працюватимуть на державу, з\'являться необхідні кошти.»

   Не довго полемізували того дня, як відроджувати економіку, вирішувати проблеми у північному регіоні Чернігівщини інші кандидати у депутати до Верховної Ради, тому що їх зібралося аж троє, а зареєстрованих близько десяти. Провладний - Ігор Рибаков на подібні не з\'являється,  і цього разу знехтував. Тільки й видно його білборди  у кожному населеному пункті  великого округу та який же  активним став  благодійний фонд Рибакова - його посланці везуть, пропонують, не з порожніми руками їдуть... Уважні такі стали, а де були півроку і рік тому: тоді не бажалося знати проблеми сіл, які перетворюються у руїни?

Володимир ПАНЧЕНКО                                                                                                                                                                                           Корюківський район    

Фото з газети \"Сіверщина\"

  23 Серпня 2012 +Коментар | подобається