Останні події

МІЙ ВИБІР-«УДАР»

      Я працюю соціальним педагогом  та водночас тренером  з боксу  у нашому древньому і юному місті Новгороді Сіверському. За порівняно небагато років мені вдалося підготувати спочатку двох майстрів шкіряних рукавичок, а потім - ще трьох.  Вони виступають на престижних змаганнях в Україні, а також - на міжнародних у Росії, стали чемпіонами України. Одне слово, їх добре знають боксери як юного, так і дорослого віку - ті, які самі виступали на великих рингах  або вони з любительського боксу.

    На мою думку, школу боксу потрібно  розширювати, створювати їй  кращі умови. І це для того, щоб у нашому місті та районі  виростало більше фізично сильних юних хлопців, щоб вони після навчання у школі знаходили собі заняття по душі, захоплювалися спортом. А головне - полюбили його так приязно, і не розлучалися з ним усе своє життя.

  Наприклад, чим погано, коли людина здобуде боксерські навички, виступатиме на різноманітних змаганнях, на них знаходитиме своїх товаришів і однодумців. А ще, тренуючись у секції, розвиватиме свої фізичні якості, звичайно, ставатиме тільки здоровішою, забуватиме про «підвальні зустрічі»,не буде тинятися по місту - користь від того буде. У юних спортсменів у противагу - голова буде не забита безцільовими, порожніми гулянками. Вони перебуватимуть у тому позитивному русі, у хорошій спортивній формі.

  Доведено, що ті хлопці, які займаються у нашій секції, вони  й  старанніші при вивченні предметів в освітньому закладі. Ще  небайдужі до товаришів - допомагають їм у вивченні окремих «важких» предметів, а найбільше - на уроках фізкультури. Тут  виступають у ролі юних консультантів, тому що як фізкультурники сильніші, бо постійно займаються, старанно освоюють фізичні вправи.

   Я пишаюся тим, що мені доводиться працювати  з юними даруваннями. Завжди вірю в них, і коли вони готуються  наполегливо, поступово виходять на  оті важливі сходинки майстерності-далі результати будуть забезпечені.

   Пильно стежу і за виборним процесом, за перебігом подій, які  відбуваються. Мені подобається, що кандидатами у депутати до Верховної Ради України зареєстровані нові люди, молоді і середнього віку. А отже, вони дуже відомі у своєму регіоні, я вірю в таких. Вони  зможуть у Верховній Раді України працювати досить результативно. Саме таким є, він підприємець Леонід Неживий-людина з безсумнівною репутацією кандидат від потужної політичної сили «УДАР»  Віталія Кличка по 207-му виборчому округу. А тому і сам голосуватиму за авторитетну партію та Леоніда Неживого, радитиму це зробити  й іншим своїм товаришам, просто знайомим.              

                                                                      Віктор БАЛАБКО,  тренер з боксу.                                                                                                                      Новгород Новгород- Сіверський район   

 

 

 

 

 

 

  28 Серпня 2012 +Коментар | подобається