Останні події

Олена Попова підтримує спорт

Після публікації на нашій сторінці матеріалу про міжнародний шаховий турнір «Зачарована Десна», де переможців нагороджувала кандидат у депутати від партії «УДАР» по округу №206 Олена Попова з\'ясувалося, що Олена Михайлівна підтримує і інші види спорту, і давно. Днями до громадської приймальні «УДАРу» завітав голова Чернігівської районної організації ФСТ «Колос» Ігор Канашевич, щоб публічно подякувати Олені Михайлівні Поповій за реальну підтримку товариства.

Цього року чернігівська районна футбольна команда юнаків 1997-1998 років народження стала переможницею обласних змагань і завоювала право участі у всеукраїнському фіналі першості УФСТ «Колос». Юнацькі ігри з футболу проходили у Скадовську Херсонської області. На початку літа виникла проблема з фінансуванням поїздки. Почався пошук... Тоді й прийшла на допомогу Олена Михайлівна Попова - саме вона віднайшла частину коштів.

У фіналі хлопці зіграли добре - серед 32 команд посіли дев\'яте місце. А ще гарно відпочили, загоріли. Тиждень на Чорному морі. Ігор Анатолійович свої слова підтвердив великим колективним фото: усміхнені, задоволені обличчя юнаків і разом з хлопцями - їхні наставники. І ще раз передав Олені Поповій подяку від юних спортсменів.

А ось що сказала Олена Михайлівна у телефонній розмові про те, чому саме районній команді взялася допомогти, адже сама живе у місті:

- По-перше, хлопці стали чемпіонами області. Постаралися. А старанність треба заохочувати. По-друге, вважаю, що саме сільським дітям і молоді потрібно приділяти більше уваги, надавати конкретну підтримку, бо, погодьтеся, вони знаходяться не в однакових умовах у порівнянні з міськими.

 Андрій РЕВА

  28 Серпня 2012 +Коментар | подобається