Останні події

Кіт у мішку для північного регіону

                                                                    

      Тоді ще надворі була   зима, багато жителів Корюківщини, Щорсівщини, Семенівщини, інших сусідніх районів і не здогадувалися, що для них  влада піднесе  приємний сюрприз...«кота у мішку». А тим «котиком - муркотиком»,як це  не дивно,  був невідомий  для півночі Чернігівщини( тут тоді планувався великий 207-ий виборний  округ-Авт.) депутат Верховної Ради України, керівник провладної фракції «Реформи заради майбутнього» Ігор Рибаков.

  Спочатку його планували підготувати кандидатом до ВРУ по південному округу Чернігшівщини, і в  населених  пунктах Срібнянського та Талалаївського районів почали, як гриби після дощу, рости  великі білборди,  з них до жителів сіл звертався невідомий молодий чоловік; він переважно вітав їх з державними і церковними святами; й був депутат Верховної Ради  Ігор Рибаков - для багатьох  зовсім незнайомий, а тільки окремі сільські політики, які постійно читають газети та слухають Українське радіо, переглядають телепередачі знали про його афери, які сталися з «перекупом одного з депутатів від БЮТу» і  тоді організаторство у цій справі належало « реформатору» Рибакову, про що навіть є відеазаписи  та озвучений конфлікт, який стався у залі Верховної Ради. Його ім\'я потім кілька місяців замовчували, він не з\'являвся на великих зібраннях, не їздив у виборчий округ. Соромно було, ховався? Тому що обирала його навіть інша політична сила, а він так несподівано опинився у перебіжчиках, голосував разом з провладною фракцією.

  Такий екскурс у «патріотичне» минуле, невигадана  передісторія...У  Корюківському. Щорському, Семенівському   районах  пан Рибаков засвітився теж  так раптово і нетрадиційно для багатьох жителів: якщо раніше у багатьох селах люди ніколи не бачили

великих у п\'ять-шість метрів за довжиною білбордів, то згодом вони почали виростати. Частину їх перевезли з  відомих південних районів, а решту вибудовували з космічною швидкістю. Бабусі у селах зупинялися біля них і промовляли:»Що то за хлопчик сидить на тому пальтреті високому? Чого він хоче, шо нам разкаже?»

   Не секрет, він у цей час, ще зимовий, уже  прокладав-топтав собі нову стежку, кандидатську, до великих і знайомих апартаментів Верховної Ради. Рибаков, кажуть політологи, засвітився ще раніше від колишнього голови Чернігівської облдержадміністрації кандидата до ВРУ Атрошенка та інших бажаючих знову «говорити- казати своє вагоме слово у новообраному парламенті».

  Чим брав «реформатор» Рибаков, на чому розставляв акценти, як намагався заретиширувати своє «провальне» минуле, яке сталося у парламенті при «перекупі»?

Як і багато провладних депутатів, він намагався «підсолодити»  своїм благодійним фондом. В окрузі тепер виходить великим накладом ... маленького формату газетка цього пана. У ній тільки й пишеться: то якійсь сільській школі допоміг, то сільським фельдшерським пунктам, то листоношам  по велосипеду... Звичайно, подібних акцій достатньо.Але сьогодні  сільські жителі Корюківщини, Семенівщини, Щорсівщини кажуть: «Ми зверталися до приймалень Рибакова у Щорсі, Корюківці, Семенівці, мовляв, допоможіть незначними коштами, є проблеми. Там нам пояснювали: «Про кошти і не питайте. Ну знаєте... Не може він...» 

  «Хотілося б запитати цього пана: «А де ви раніше були, чому не хотілося  знати

сільські проблеми людей півроку  тому?Чому тоді ваш благодійний фонд був тихим і не розкривався  так «широко і високо», не прислухалися його посланці, як тепер це роблять?

Вашу благодійність важко зрозуміти-вона розрахована тільки на виборний період, коли потрібно підсолоджувати, бути «уважним», слухати людей.

  Рибаков з провладної фракції найбільше засвітився «активністю» на шпальтах районних газет. Яка б не сталася, навіть незначна, проблема, до неї, бачите, долучався. Чітко і виразно це помітно з  корюківської районки «Маяк»: допомагав невеликим коштами «афганцям», «шукав їх  на харчування дітям -чорнобильцям з Корюківщини», знову щось шукав... У другій половині лютого у районному будинку культури у Корюківці відбувся фінал конкурсу «Данс-майдан - битва міст Чернігівщини».Корюківські танцівники тоді отримали кубок і 15 тисяч гривень на ремонт танцювального класу від пана депутата Рибакова.

  З лютого було зрозуміло, що до парламенту точно кандидатом ітиме цей пан і його у «Маяку» згадують найчастіше. Починаючи з цього місяця і  включно по серпень його ім\'я, різні «підтримки» лідера, вітання, замітки, кореспонденції, статті про ініціативи Рибакова, плани, дії згадувалися аж 22 рази. Уміщено аж 11 фотокарток; у жодного з кандидатів по 207 -му виборчому округу стільки не було. Виходить,  районна влада  йому так стеле чи місцевий районний осередок Партії регіонів, її помічники? Допомагають просунути  «найактивнішого» кандидата, який, бачите, знає усі проблеми і шпальти єдиної у районі газети надаються йому безперешкодно. Зі сторінок цього видання помітно, що Рибакова воно розкручувало ще до того, як він став кандидатом. За що йому таке сприяння, про що йому така особлива ласка, за які такі подвиги?

  Партія регіонів, її ініціативи і напрямки, «досягнення»  «Маяком» опубліковано у різних подачах сім разів; три публікації вийшло про кандидата Петра Шаповала ; від Об\'єднаної опозиції «Батьківщина» у тижневику -12 статей. Від комуніста Лещенка опубліковано тільки одне інтерв\'ю. Дуже скромну статистику мала політична сила «УДАР» Віталія Кличка: у двох статтях згадувалися  плани і наміри її. Про «Свободу» у «районці» згадується кількома рядками, але й то - у статтях оглядових.

                                                                                          Сергій Ковальчук.            

                                               

  29 Серпня 2012 +Коментар | подобається