Останні події

Виборці йдуть до Олени Попової

Незважаючи на досить холодну для серпня погоду, на зустріч з кандидатом у народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» Оленою Поповою зійшлися жителі і Павлівки, і Радянської Слободи, що під Черніговом. Молоді та зовсім юні, люди поважного віку прийшли для того, щоб не просто поспілкуватися з ведучою популярної програми «Від щирого серця» обласного телебачення, а щоб більше дізнатися про програму «Удару» і кандидата від партії, про можливості вирішення їхніх проблем.

Цікаво, що більшість сельчан вже знайомі з основними положеннями програми партії «УДАР» «Від успіху людини - до успіху країни» - злам корупційної системи, встановлення контролю громадян над державою, побудова країни рівних можливостей, досягнення європейських стандартів життя. Саме вони покладені в основу і передвиборної програми Олени Попової. Тож розмова на зустрічі йшла про конкретні шляхи досягнення поставлених цілей. Людей більше цікавили не якісь дріб\\\\\\\\\\\\\\\'язкові проблеми їхніх сіл, а проблема безладу у державі: і в соціальній сфері, і в економіці.

Олена Михайлівна детально проаналізувала причини такого стану в країні. Головна з них - можновладці керуються на законами економіки, не турботою про громадян, а власними та бізнесовими інтересами. Саме тому «УДАРівці» оголосили війну корупції. «Необхідно провести антикорупційну люстрацію - звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів. - зазначила Олена Попова. - І на державному, і на місцевому рівнях керувати мають чесні і порядні люди. Тільки тоді можна буде навести лад в економіці, спрямувати її досягнення на вирішення всіх соціальних проблем».

На зустрічі практично всі запитання знайшли відповідь, а підняті проблеми були занотовані як накази виборців.

«Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо!» - запевнила присутніх кандидат у народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка»Олена Попова.

 Андрій Рева

  30 Серпня 2012 +Коментар | подобається