Останні події

Олена Попова презентувала деталізовану програму

Аналіз програм здійснили громадські організації «Освітній центр «Ініціатива» та «Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень». Участь у засіданні круглого столу взяли представники політичних партій, кандидати та їх уповноважені особи, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

У підготовлених організаторами заходу друкованих матеріалах, зазначається, що аналіз розміщених на сайті ЦВК програм багатьох кандидатів по 206-му округу вказує на значний декларативний характер їх змісту та досить низький рівень деталізації шляхів вирішення заявлених проблем.

За середнім індексом змістовності програми, що вказує на системність та повноту висвітлення проблеми, шляхів, часових та фінансових ресурсів її вирішення, серед лідерів - кандидат від Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олена Попова. За змістовністю її програма поступається програмі тільки одного з чотирнадцяти кандидатів.

Керівники Освітнього центру «Ініціатива» та Поліського фонду міжнародних і регіональних досліджень звернулися до кандидатів та їхніх представників з проханням підготувати розширені програми. Не для ЦВК, а для виборців, щоби ті зрозуміли, як саме кандидат бачить шляхи вирішення проблем і загальнодержавних, і місцевих. Присутні прийняли пропозицію. А кандидат від «УДАРу» Олена Михайлівна Попова вже на засіданні презентувала свою розгорнуту програму з деталізацією кожного її пункту: від антикорупційної люстрації до досягнення європейських стандартів життя.

 Андрій Рева

 

 

  5 Вересня 2012 +Коментар | подобається