Останні події

\"УДАР\" у Чернігові активно розшукує корупціонерів

Чернігівці активно долучилися до акції «Люстрація влади» та повідомляють про прояви корупції. Найбільше люди нарікають на корупцію в судовій системі та закликають її реформувати. Серед пропозицій часто зустрічаються вимоги посилити відповідальність за корупційні злочини.

«Я особисто долучився до акції «Люстрація влади»». - розповідає кандидат від УДАРу по 205 округу Іван Осадців. «Спілкуюсь з людьми і в наметах партії і в подвір\'ях. Всі втомилися від цієї корупційної влади. І для УДАРу боротьба з корупцією - на першому місці!»

Акція «Люстрація влади» проводиться партією УДАР з 5 вересня по всій території України. Кожен громадянин, який стикався з проявами корупції, може повідомити про них, заповнивши спеціальний бланк та вкинувши у скриньку з логотипом акції. Партія «УДАР» складе список корупціонерів. 1 жовтня за результатами акції відбудеться підсумкова прес-конференцію, на якій будуть оприлюднені прізвища чиновників та керівників, діяльність яких викликає найбільше нарікань у громадян.

  15 Вересня 2012 +Коментар | подобається