Останні події

Оксана Продан: «Підприємці - у владу!»

Так сказала Оксана Продан – голова Всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця», кандидат в народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» під час зустрічі з підприємцями. 26 вересня 2012 року вона перебувала в Чернігові з робочим візитом. 

 

Оксана Продан переконана, що найважливішим завданням зараз для українського бізнесу є подолання корупції. На її думку, зараз українці мають справжній шанс змінити життя в країні – вибрати достойний парламент. «Подолати корупцію ми зможемо тільки завдяки змінам у законодавстві, - впевнена Оксана Продан. – Для цього Україні потрібний той парламент, який би був зацікавлений це зробити».

 

Окрім законодавчих змін щодо корупції, обов’язково потрібні зміни, які дозволять малому та середньому бізнесу нормально працювати. Насамперед йдеться про нові законопроекти, що їх пропонують парламенту підприємці України: «Про зниження ставки єдиного соціального внеску», «Про спрощення дозвільних процедур», «Про відповідальність чиновників за перевищення службових повноважень або бездіяльність». Пані Продан вважає, що ці закони допоможуть бізнесу нормально працювати та розвиватися, а також підвищать його рентабельність.

 

Як голова Всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан вважає, що бізнес має бути активним та відстоювати свої інтереси не тільки через акції протесту, а ще й через активну участь у виборчому процесі. «Бізнес має делегувати своїх представників у парламент, - переконана Оксана Петрівна. – Це дозволить нам лобіювати та приймати ті закони, які насправді потрібні підприємцям. І зроблять умови ведення бізнесу в країні цивілізованими. Саме партія «УДАР Віталія Кличка» включила у першу п’ятірку виборчого списку представника підприємців малого та середнього бізнесу. Такого ви не побачите у жодної з партій, ні у першій п’ятірці, ні у десятці…»

 

Оксана Клименко

 

  1 Жовтня 2012 +Коментар | подобається