Останні події

«УДАР» йде до перемоги!

На початку жовтня рейтингові соціологічні служби оприлюднили дані опитувань виборців по всіх регіонах України. За інформацією КМІС, GfK, Фонду «Демократичні ініціативи» та інших соціологічних служб, партія «УДАР Віталія Кличка» впевнено вийшла на друге місце за рейтингом підтримки. В чому ж криється феномен «УДАРу» і які подальші тенденції розвитку виборчої кампанії?

 

До дня голосування залишилось три тижні, але вже сьогодні «УДАР» впевнено посідає друге місце (16-17%) в передвиборчих перегонах, обігнавши Об’єднану опозицію «Батьківщина» (14-15%) і наступаючи на п’яти Партії регіонів (24-25%).

На думку аналітиків, феномен зростання прихильності виборців до «УДАРу» криється у відмові партії від брудних методів агітації. Головна ставка була зроблена партією на цивілізоване роз’яснення своєї позиції, доведення виборцям своєї ефективності.

Не дивлячись на другу позицію в загальному заліку виборчих перегонів, у команді Віталія Кличка добре розуміють, що попереду – боротьба, мета якої: не допустити формування більшості (тим більше, конституційної) нинішньою владою.

Як Віталій Кличко, так і ті, хто йде у парламент пліч-опліч з ним, добре розуміють, що будь-яке протиборство між опозиційними силами – це гра на користь Партії регіонів. Кожен, хто обвинувачує інші опозиційні сили – провокатор.

Дані соціологічних опитувань свідчать, що близько 24% виборців ще не визначились, за яку політичну силу голосувати. Тому завдання демократичних сил: разом переконати громадян (і особливо тих, хто не визначився) прийти на вибори, проголосувати за опозиційні сили і захистити свій вибір.

Лідерами демократичних сил створені усі умови для набуття перемоги на виборах. Повалення режиму Януковича відтепер залежить від активності громадян під час голосування 28 жовтня, а також спільних зусиль опозиційних сил та суспільства щодо захисту результатів волевиявлення виборців від фальсифікацій. Разом ми переможемо і відкриємо шлях для цивілізованого майбутнього для українців.

«УДАР» не буде об\\\\\\\\\\\\\\\'єднуватися з іншими політичними силами. Це чітка позиція партії. Після проходження до парламенту, на політичній раді партії розглядатиметься кожна кандидатура, яка готова приєднатися до Віталія Кличка в оновленій Верховній Раді. 

  12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається