Останні події

У Чернігові розпочав роботу фан-клуб братів Кличко

Ініціатором його створення став активіст партії «УДАР» - Максим Косенко. Хлопець сам займається дзюдо у спортивному клубі «Олімпієць».

«Звичайно, дзюдо – не бокс, але я поважаю братів Кличко, прізвище яких вже давно стало «брендом успіху» для всіх спортсменів. Я дуже вдячний міській організації партії «УДАР», яка підтримала ініціативу створення фан-клубу. Це була моя давня мрія, адже з самого дитинства Володимир і Віталій Кличко – мої кумири», - з захопленням розповідає Максим.

У п’ятницю, 12 жовтня у спортивному клубі «Олімпієць» наймолодша група дзюдоїстів та представники фан-клуб братів Кличко провели відкрите тренування. На нього запросили міську організацію партії «УДАР». Тренування приурочили до великого свята Покрови Пресвятої Богородиці,  яка здавна була покровителькою козаків. 14 жовтня. Юні козаки вже мають досягнення у спорті. Один з них – чемпіон Чернігівської області з дзюдо. Після тренування на спортсменів чекав приємний сюрприз – подарунки та солодкий стіл від фан-клубу братів Кличко та міської організації партії «УДАР».    

 «Спорт загартовує, тренує не тільки тіло, а й розум. Привчає до дисципліни. Вчить не тільки перемагати, а й гідно програвати», - переконана у цьому Альона Буряк, заступник голови виконавчого комітету Чернігівської міської організації партії «УДАР».

«Вклоняюся перед керівниками клубу, які тренують дітей безкоштовно. Саме з цих дітей починається майбутнє нашого міста, нашої держави. Вони – наша надія, справжні козаки», -  вважає Тетяна Ярошенко, голова виконавчого комітету міської організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Провівши перше спільне тренування, представники спортивного клубу «Олімпієць» та фан-клубу братів Кличко  домовились про тісну співпрацю.

Нагадуємо, що фан-клуб братів Кличко розпочав свою роботу у

 м. Чернігів та  запрошує школи та спортивні секції долучитись до діяльності фан-клубу.

Адреса фан-клубу: вул. Шевченка, 42, оф.208.

Керівник: Максим Косенко, тел: (063)7016351

e-mail: 934050@ukr.net 

 

  13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається