Останні події

З вогнем в очах та серцях...

 

Учасники всеукраїнського форуму молодіжного крила партії «УДАР» передали Віталію Кличку маніфест української молоді.

Учасники форуму задекларували наміри брати участь у реалізації молодіжної політики в Україні. У маніфесті, який вони передали лідеру «УДАРа», молоді люди зобов\'язалися бути активними учасниками політичного життя країни, мобілізувати своїх ровесників на підтримку програми «УДАРу» та долучитися до реалізації основних напрямків молодіжної політики щодо освіти, працевлаштування, можливостей для розвитку та самовдосконалення. На форумі також обрали голову молодіжного крила партії, ним став Артем Атепалихін.

Звертаючись до молоді, Кличко зазначив, що дуже радий бачити тут активних молодих людей, які готові інвестувати свій час та сили у справи, що змінять Україну.

«Я знаю, що тут зібралися люди, які більше не хочуть чекати. Які знають, що потрібно працювати. Кожен з вас хоче впевнено дивитися в завтрашній день. Кожен будує плани, кожен мріє. Життя без мрії не має сенсу, воно нецікаве. І я на власному прикладі знаю, що немає жодної мрії, яку не можна було б втілити в життя. Я впевнений, що мрія кожного з вас може стати реальністю», - сказав лідер партії «УДАР».

Кличко закликав молодих людей виявити активну громадянську позицію перед виборами та приготуватися до серйозної роботи після них. «Нас підтримують молоді люди, але щоб ця підтримка реалізувалася в голосах, останні кілька тижнів перед виборами ми всі маємо серйозно працювати. Важливе роз\'яснення наших програмних засад, до яких змін ми прагнемо, що пропонуємо країні, та надзвичайно важлива мобілізація молоді. Молоді люди повинні прийти на вибори і проголосувати, не допустити порушень, відстояти свої голоси», - вважає лідер «УДАРу».

 

 

  17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається