Останні події

Афганці підтримують \\

 

Ветерани-афганці підтримують політичну партію \\\"УДАР Віталія Кличка \\\" і вірять в те, що ця політична сила здатна докорінно змінити   життя в країні на краще. Про це йшлося під час зустрічі членів Чернігівської обласної та міської організацій  Партії ветеранів Афганістану   з головою обласного осередку УДАРу  Сергієм Аверченком.

 \\\"Ми раді, що нова незаплямована сила виходить на арену української політики. Ми, афганці, сподіваємося на те, що після виборів у  нашій країні все ж почнуться позитивні зрушення у бік встановлення соціальної справедливості. Ця надія надихає кожного   з нас\\\", - зазначив Голова міського осередку Партії ветеранів Афганістану Анатолій Степаненко.

 Про дружню співпрацю партій свідчить те, що ряд представників Партії ветеранів Афганістану на з\\\'їзді УДАРу були включені в список кандидатів до Верховної Ради на чолі з  Сергієм Куніциним -№15 в списку.

 \\\"Разом ми переможемо, адже в нас спільні ідеали, спільне прагнення зробити Верховну Раду дієвим органом, який буде захищати інтереси простих людей\\\", - сказав під час зустрічі лідер обласного осередку партії \\\"УДАР Віталія Кличка\\\" Сергій Аверченко.

 Підсумовуючи зустріч, Голова обласної організації Партії ветеранів афганістану Володимир Бєляєв сказав: \\\"Ця зустріч, я думаю, додала членам нашої  партії віру в те, що УДАР - це та політична сила, на яку можна розраховувати і яку необхідно підтримати. Безумовною гарантією цього є бездоганна репутація Віталія Кличка і його команди».

 

 

  20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається