Останні події

Плани Чернігівської молоді

Молодіжний осередок партії «УДАР Віталія Кличка» в Чернігівській області вперше після виборів зібрався на нараду.  

Голова «молодіжки» Юла Леся зазначила, що зустріч є символічною, адже відбувається  в переддень прийняття присяги народними депутатами Верховної Ради сьомого скликання.  У цьому Парламенті працюватиме і голова Чернігівської обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка» - Сергій Аверченко, який завжди активно підтримував всі починання молоді. До молодіжного зібрання народний депутат України передав подяку за підтримку на виборах та найщиріші сподівання на активну громадянську позицію, небайдужість та зростання ініціативності чернігівської молоді.

«То ж підтримка в нас є, а на розмови часу нема! Продовжуємо працювати. Вибори показали слабкі місця і їх треба підсилювати » - додала Леся.

Активісти визначалися з подальшими напрямками роботи зі студентами, молоддю та розпочали планування на 2013 рік. Відзначили, що є потреба в проведенні інтерактивного навчання молодих лідерів, в постійних дискусійних майданчиках, в організації зустрічей з професіоналами, експертами з питань освіти, культури, економіки, державного управління, місцевого самоврядування.

Програму молодіжного крила та її презентацію заплановано на кінець січня – початок лютого 2013 р. - після всіх новорічних свят.

                                                                            Прес-служба Чернігівської обласної

                                                                         організації ПП «УДАР Віталія Кличка»

  14 Грудня 2012 +Коментар | подобається