Останні події

Новорічні свята в Чернігові ще тривають

Наприкінці 2012 року Голові міського осередку партії «УДАР Віталія Кличка» Юрію Тарасовцю надійшло запрошення від учнів середньої загальноосвітньої школи №29 на ранкове свято до дня Хрещення Господнього. 

Учні, не зважаючи на новорічні канікули, підготувались до свята ретельно і влаштували чудовий концерт: хтось показав свій співочий талант, хтось вражав танцювальним номером, а хтось декламував вірші. Загалом, свято пройшло у дружній та веселій атмосфері.

Юрій Тарасовець, в свою чергу, привітав вчителів та дітей з Новим 2013 роком та подякував за теплий прийом і прекрасний концерт. Після свята, всі учні отримали солодкі подарунки, які з собою привезли гості.

Учні школи №29 пообіцяли Голові Чернігівського міського осередку старанно навчатися у Новому році і не пропускати занять та запрошувати на подібні заходи частіше.

Чернігівський міський осередок партії «УДАР Віталія Кличка» ще раз вітає всіх з Новим Роком, що настав, і, бажає кожному, міцного здоров’я, благополуччя у Ваших родинах,  успіхів та творчої наснаги!

 

 

 

  18 Січня 2013 +Коментар | подобається