Останні події

Питання порядку денного

 24 січня 2013 року в конференц-залі Чернігівської обласної ради відбулося перше засідання робочої групи з питань створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». Депутат міської ради від партії "УДАР Віталія Кличка", голова земельної комісії – Юрій Тарасовець також прийняв участь у засіданні робочої групи.

 

Нагадаємо, що питання щодо майбутнього Ялівщини набуло великого розголосу у 2012 році. Жителів міста Чернігів хвилювало майбутнє унікального лісопарку, що розташований у самому серці Чернігова. Люди боялися забудови лісопарку і знищення перлини Чернігова та України — Ялівщини. Вчені та громадськість міста запропонували створити на території лісопарку об’єкт природно-заповідного фонду — регіональний ландшафтний парк (РЛП). Вже 31 серпня 2012 року Чернігівська міська рада порушила клопотання перед обласною радою щодо надання статусу РЛП лісопарку урочищі «Ялівщина». А, вже 28 вересня на десятій сесії Чернігівської облради, депутати одностайно підтримали рішення про надання Ялівщині статусу РЛП. В грудні 2012 року рішенням постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів була створена робоча група у складі 18 осіб, до якої увійшли: депутати обласної, міської та районних рад, голова громадської організації «Природа та людина» та вчені.

На першому засіданні робочої групи планували розглянути наступні питання:

1.     «Про забезпечення прискорення робіт з створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина»

2.     «Практика створення РЛП в інших містах та державах»

3.     «Стан робіт щодо розробки проекту сворення РЛП «Ялівщина», проблеми та шляхи вирішення»

Але, через застарілу інформацію про власників ділянок, що межують з Ялівщиною та карту меж урочища датовану 1960-1965 роками, робоча група не змогла продовжити роботу та перенесла своє засідання на наступний тиждень. Начальнику управління земельних ресурсів міської ради було дано завдання розробити графічні матеріали меж земельних ділянок власників і користувачів, що розташовані в межах лісопарку Ялівщина.

«Ми постійно будемо інформувати жителів нашого міста з кожного засідання робочої групи, адже це питання дуже хвилює громадськість. Сподіваюсь, що проект створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» в Чернігові буде розроблено згідно плану до 1 травня 2013 року » - надав свій коментар Юрій Тарасовець.

 

 

Прес-служба

Чернігівської міської організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

  25 Січня 2013 +Коментар | подобається