Останні події

Чи будуть ночувати депутати УДАРу в Верховній Раді сьогодні?

Що відбувається у сесійній залі Верховної Ради України з учорашнього дня цікавить всю країну. Коментує ситуацію Сергій Аверченко – народний депутат обраний за списками партії «УДАР Віталія Кличка»

 «Вчора всі депутати отримали план проведення другої сесії сьомого скликання, втім сесію не відкрито і досі.  Члени фракції  партії «УДАР Віталія Кличка» заблокували президію та трибуну у сесійній залі та висунули вимогу до голови Верховної Ради Володимира Васильовича Рибака про те, щоб він включив систему, яка б унеможливлювала голосування народних депутатів за картками тих, хто відсутній в сесійній залі. Попри всі заяви і розмови щодо системи Рада-3 і того, що вона не працює хочу сказати, що це неправда. Я особисто перевіряв, що вона працює» - говорить Сергій Аверченко.

«В разі не включення цієї ситеми є і інші способи персонального голосування, наприклад, бюлетенями або підняттям рук.

Зранку п’ятого лютого президія і трибуна в сесійній залі заблоковані і пленарне засідання не розпочато до цього часу. Члени нашої фракції ночували у Верховній Раді. Ночував і я. І залишатися в стінах Ради маємо намір доти, поки наші вимоги не будуть виконані» - говорить депутат «УДАРу".

«Ми не вимагаємо нічого надприродного, протизаконного. Ми говоримо про те, щоб депутати виконували Конституцію і закони України щодо персонального голосування. Бо, якщо депутати голосують не персонально, то і рішення прийняті в такий спосіб є нелегітимними і можуть бути скасованими. Такі дії не відображають особисте волевиявлення конкретного народного депутата. На словах депутати Партії регіонів згодні з тим, що голосування має бути персональним, і що повинна працювати система Рада-3, але факт залишається фактом - угоду не підписано. Про домовленості та рішення з цього питання я обов'язково інформуватиму виборців Чернігівщини" - говорить народний депутат.

 

 

Прес-служба Чернігівської обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка"

 

  6 Лютого 2013 +Коментар | подобається