Останні події

Куди витрачатимуть кошти з депутатського фонду депутати міської ради від партії «УДАР Віталія Кличка»?

 

 

На 29 сесії Чернігівської міської ради, що відбулась 31 січня 2013 року, депутати затвердили депутатський фонд у розмірі 2,5 млн. гривень.

Кожен депутат міської ради отримає 50 тисяч гривень на виконання своїх депутатських повноважень. Частина коштів фонду - 10 тисяч гривень з міського бюджету - призначена на надання матеріальної допомоги, інша частина - 40 тисяч гривень - з бюджету фонду розвитку і має витрачатися на розвиток Чернігова, реконструкцію та ремонт комунальних закладів нашого міста. Адже ремонту потребують і   дитячі садки, і школи, і медичні установи, і будинки культури і бібліотеки.

Депутати Чернігівської міської ради партії «УДАР Віталія Кличка» озвучили своє ставлення до рішення щодо депутатського фонду.

«Після публікації новини на різних інтернет - ресурсах, серед читачів розгорілась жвава дискусія і більшість виступила проти створення депутатського фонду, мотивуючи це тим, що гроші депутати витратять на свої потреби, як це бувало раніше. Не буду говорити за більшість, скажу лише за себе та свої колег по партії, що усі кошти до останньої гривні будуть направлені на благодійність та благоустрій міста» - заявив депутат міської ради, голова фракції партії «УДАР» в міській раді Юрій Тарасовець. 

«Фонд дозволить вирішити певне коло проблем бюджетних установ, на вирішення яких  не передбачено виділення коштів з бюджету в поточному році. Це придбання оргтехніки, заміна покриття підлог, сантехніки, вікон, облаштування закладів новими меблями та ін. Ми звітуватимемо перед жителями міста за кожну копійку, витрачену з депутатського фонду» - запевнив «ударівець» Станіслав Драгель, який нещодавно став депутатом міської ради.

«Наша депутатська фракція працює над визначенням чітких напрямків та позицій щодо застосування коштів з депутатського фонду. Також, ми маємо намір запропонувати жителям міста самим обрати напрямки, куди будуть направлені кошти з депутатського фонду» - приєднався до розмови депутат міської ради від партії «УДАР» Костянтин Іванов.

На засіданні фракції депутати вирішили, що залучатимуть  містян до визначення напрямків розподілу коштів депутатського фонду через опитування  в соціальних мережах та в телефонному режимі за номером (0462) 919191.

 

 

  6 Лютого 2013 +Коментар | подобається