Останні події

Сергій Аверченко : «Позиція «УДАРу» чітка - депутати всіх рад мають голосувати персонально»

 

«Позиція «УДАРу» чітка - депутати всіх рад мають голосувати персонально», - розпочав свою  першу прес-конференцію у статусі народного депутата Сергій Аверченко у чернігівському прес - клубі "Просвіта".

Причини блокування у не сесійні та вихідні дні прокоментував, як такі, що політика не пробачає вихідних днів. Політика будується на принципах. Принципи варто відстоювати кожного дня. Народний депутат зазначив, що у всьому треба йти до кінця і домагатися поставлених цілей. «Вода камінь точить», - говорить депутат. Наразі ціль «УДАРу» - запровадити особисте голосування, тобто змусити провладних депутатів дотримуватись норм Конституції. Тому блокування триватиме до перемоги. Як тільки голова ВР  підпише рішення про запровадження особистого голосування, Верховна Рада розпочне роботу.

Роботу в комітеті з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Сергій Аверченко називає дуже відповідальною. Адже в цій сфері багато неврегульованих питань. Наразі на розгляді в комітеті знаходиться 13 законопроектів. Найближча робоча поїздка в статусі голови підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами, енергозбереження, нетрадиційних та альтернативних джерел енергії запланована на 13 лютого до Чорнобильської АЕС.

Питання розбудови Чернігівської обласної партійної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Аверченко окреслив як найважливіше на сьогодні. «В кожному селі, на кожному підприємстві будуть «ударівці», - прокоментував він.

Про економічну ситуацію народний депутат говорить, спираючись на дані Держстату: ВВП скорочувався два останні квартали поспіль - у III і IV кварталах 2012 р. в порівнянні з попередніми періодами.

Малий бізнес розгромлений, чисельність підприємців скоротилася (протягом 2010-2011 років кількість суб’єктів господарювання з розрахунку на 10 тис. осіб наявного населення скоротилася з 88 до 74, суб’єктів малого бізнесу – з 82 до 70).

- Середній – розграбований рейдерами і податковим беззаконням. Економіка стала ще більш монополізованою

 

Партія "УДАР Віталія Кличка" з огляду на ситуацію в економіці виступає за наступне: скорочення податкового навантаження та адміністративного тиску на бізнес; сфера державних фінансів загалом та державних закупівель зокрема, як найбільш корупційні сфери мають стати максимально прозорими – розпорядники державних коштів мають звітувати про кожну витрачену копійку; будь-які економічна та соціальні реформи в Україні можливі лише за умови усунення від влади злочинного режиму корупціонерів та олігархів. В країні необхідно провести антикорупційну люстрацію

 

 

Прес-служба Чернігівської обласної організації Політичної партії  «УДАР Віталія Кличка»

 

 

  12 Лютого 2013 +Коментар | подобається