Останні події

В Ніжині розпочала роботу громадська приймальня «УДАРу»

З початку 2013 року в Ніжині за адресою вул. Московська, 7А відкрилась громадська приймальня та офіс Ніжинської міської та районної партійних організацій «УДАРу Віталія Кличка». Відкриття партійного офісу та громадської приймальні стало логічним продовженням активної діяльністі міської та районної організацій за останні 2 роки, що знайшла підтримку ніжинців на виборах до ВР в жовтні 2012 року. Результат «УДАРу» - більше 17%.

 Прийом громадян кожного четверга проводять депутати Ніжинської міської ради від «УДАРу». Основні проблеми, з якими звертаються жителі Ніжина:

- бездіяльність місцевих органів влади, комунальних підприємств;

- безпідставне збільшення тарифів на послуги ЖКГ;

- надання правової консультації;

- матеріальна допомога бюджетним та громадським організаціям, громадянам.

 Під час зустрічей люди висловлюють щиру підтримку діяльності «УДАРу Віталія Кличка» як на місцевому рівні, так і у Верховній Раді.

 Також в новому приміщенні постійно проводяться зустрічі членів партії з різних проблем суспільного життя, політичної ситуації в країні. На одну з таких дискусій був запрошений депутат Верховної Ради Сергій Аверченко, який детально розповів партійному активу про діяльність фракції «УДАР Віталія Кличка» у Верховній Раді, відповів на числені питання партійців.

 

Прес-служба Чернігівської обласної організації Політичної партії  «УДАР Віталія Кличка»

 

 

 

  13 Лютого 2013 +Коментар | подобається