Останні події

Депутати від «УДАРу» в Чернігові порахували скільки насправді коштуватиме міській раді електронна система для голосування

На 29 сесії Чернігівської міської ради, що відбулась 31 січня 2013 року депутатська фракція «УДАР Віталія Кличка» голосувала за встановлення електронної системи для голосування у міській раді.

«Питання про встановлення електронної системи для голосування не вирішується в Чернігівській міській раді з 2002 року. Уявіть собі, майже 11 років! І якщо у Верховній Раді наші колеги від «УДАРу» говорять про «кнопкодавів», то в Чернігівській міській раді існує застаріла  хвороба непрозорого підрахунку голосів. Особисте голосування є обов’язком кожного депутата, а неправильний підрахунок голосів є грубим порушенням та ігнорування Закону» - коментує голова депутатської фракції, «УДАР Віталія Кличка» в міській раді.

«Важливим є питання вартості електронної системи для голосування. Ми спілкуємося  з нашими колегами – депутатами в інших містах і з’ясували, що у  Хмельницьку і Рівному система для голосування  коштувала по 300 000 тисяч гривень; Житомирі – 450 000 тисяч. В Чернігові за попередньою оцінкою вартості представниками компанії «ІНКОМ», що є дистриб’ютором китайської фірми «Taiden», одного з найбільших розробників конференц - систем у світі,  вартість складає від 650 000 до 800 000 тисяч гривень. Представники «ІНКОМу» наголосили, що ціна системи залежатиме від тієї модифікації, що найбільш підійде для роботи міської ради. Тоді ж звідки взялась сума майже у 800 тисяч гривень або у 1,5 мільйони озвучені на сесії міської ради та під час презентації електронної системи для голосування на засіданні відповідної робочої групи?» - додає Юрій Тарасовець.

«Ми переконані, що електронна система голосування – це запорука законності усіх рішень в інтересах чернігівців, основа відкритих, чесних відносин між громадою та її представниками у Чернігівській міській раді» - наголошують місцеві «ударівці»

 

За інформацією прес-служби

Чернігівської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

  21 Лютого 2013 +Коментар | подобається