Останні події

"Точка кипіння не наступила, але вже близько"

26 лютого 2013 року в чернігівському прес-клубі «Просвіта» відбулася прес-конференція народного депутата України Сергія Аверченка («УДАР Віталія Кличка»).

Народний депутат спілкувався з журналістами про три роки горезвісного «покращення».

Мову вели про бюджет, борги, реформи.

Факти та цифри:

- станом на 31 грудня 2012 року державний та гарантований державою борг України становив 64,5 млрд. дол. США. За останні три роки він зріс на третину.

У 2013 році Україні потрібно віддати близько 9 млрд. дол. – найбільше за останні роки.

Тобто лише цьогоріч на кожного українця, включаючи новонароджених, лежить борг щонайменше у 200 дол. На сім’ю це тягар від 600 дол.

- офіційні дані свідчать, що у 2012 році в усіх основних групах товарів відбувалося підвищення цін у порівнянні з попередніми роками: охорона здоров’я – 19%, житло, електроенергія, газ та інші види палива – 31%, транспорт – 39%, освіта – 29%.

- тарифи за газ та опалення для населення ростуть.

- обіцяна мінімальна зарплата у 1500 грн. «вже у 2010 р.», у 2013 році українцям оголошена в суму 1147 грн. У цьому році мінімальну зарплату підвищили лише на 13 грн. і вона не буде підвищуватися аж до грудня 2013 року.

- обіцяні 1200 грн. мінімальної пенсії «вже у 2010 році» українцям обернулося підвищенням пенсійного віку на 5 років та необхідністю мати на 10 років більше стажу, ніж було до цього. А мінімальна пенсія в 894 грн. у 2010 році, такою ж залишились у 2013.

-           «Адміністративна реформа» забезпечила зростання  витрат на органи влади, для Адміністрації президента та силових відомств

-          «Медична реформа» нинішньої влади призвела до скорочення лікарень та обмеження доступу до медичних послуг – передусім для сільських мешканців та громадян, що проживають у віддалених районах.

-          Конституційна псевдореформа повернула Януковичу повноваження Кучми.

-          Муніципальна реформа так і не розпочалась. Бюджетної автономії громад, попри обіцянки, так і немає.

Людей не обдурити. Вони усе це бачать і відчувають «покращення» на власній шкірі.

У парламенті сьогодні не залякані, корумповані заробітчани-кнопкодави. І ми докажемо, що на виборах 2012 року виборець не помилився. 

Прес-служба Чернігівської обласної організації Політичної партії  «УДАР Віталія Кличка»

  26 Лютого 2013 +Коментар | подобається