Останні події

Проміжні вибори до Куликівської районної ради: є всі шанси, що в раді з’явиться «ударівець».

 

 

А точніше ударівка.

В 2013 році в ряді рад відбуваються проміжні вибори. Зокрема,  10 березня відбудуться проміжні вибори до Куликівської районної ради(Чернігівська обл.) в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №13(Ковчинська сільська рада). В цих виборах зареєстрована і бере активну участь «ударівка» Дзюба Інна Іванівна. Вона змагається у виборчих перегонах з представниками Партії Регіонів, Об’єднаної опозиції, Народної партії та Комуністичної партії України. Всього 5 кандидатів.

Представників партії «УДАР» в Куликівській районній раді не було. Опозиційна фракція налічує 7 депутатів. Сьогодні є великі шанси, що проміжні вибори  дадуть Куликівській районній раді першого «ударівця», восьмого опозиціонера, а громада району отримає реального представника їх інтересів і активного ініціатора вирішення великого багажу проблем в районі.

Кандидат в депутати Дзюба Інна Іванівна переконана, «що тільки партія «УДАР( Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», яка згуртувала патріотично налаштованих громадян нашої країни, які в свою чергу проголосували 28 жовтня 2012  року без підкупів і побоювань за партію, спроможна змінити ситуацію в країні». В своїй передвиборчій програмі вона говорить про те, що спрямує свої зусилля, зокрема, на такі напрямки:

- «підключення закладів освіти, сільських рад, поштових відділень до Всесвітньої  мережі Internet. Бо після парламентських виборів, обіцяний владою інтернет, що був проведений за кошти державного бюджету, для організації відео спостереження на виборчих дільницях, не залишений на місцях. Відповідне обладнання демонтовано і  вивезено.

- зменшення тарифів на воду та водовідведення, теплопостачання,    безкоштовну повірку засобів обліку води та обстеження димових та вентиляційних каналів як того вимагає Закон України; адже віднедавна в селищі з’явилися оголошення про те, що обстеження димових та вентиляційних каналів відбуватиметься вже двічі на рік. І якщо раніше люди, не знаючи, що це безкоштовна повірка, на віру платили по 50 грн, то на сьогодні, як показує спілкування з людьми у виборчій кампанії, таких незнаючих ще багато. І їм прийдеться викласти 100 грн. 

- боротьбу із стихійними сміттєзвалищами. Селище сьогодні виглядає як суцільний смітник. Особливо це жахливо тепер, навесні. Сходить сніг, і все сміття, що чотири місяці викидали де кому заманеться, і яке присипав біленький сніг, в один день утворює чорну ріку бруду. Немає на сьогодні в районі програми боротьби з цією стихією. Нема відповідальності. Не проводиться належна робота щодо культури утилізації сміття.

- організація роботи постійно діючої приймальні, де люди безкоштовно отримуватимуть консультації та підтримку, зможуть брати участь у акції «Повідом про корупціонера», яка діяла і під час парламентських перегонів. Зокрема, сприяти вирішенню питання примусової підписки у районі  виданнь «Деснянська правда» та «Поліська правда». Надати можливість населенню самостійно обирати періодичні та фахові видааня виходячи із свого сімейного бюджету та відновивши роботу кіоску для газет.

-окультурення парку відпочинку. Озеленення, облаштування дитячим майданчиком та лавочками для літніх людей . Організація в ньому систематичних заходів для людей різних вікових категорій.

Я налаштована змінити ситуацію. Бо культ грошей і сили руйнує Державу. Я хочу жити в цілісній країні.

Всі говорять, що необхідно змінити країну. А ми це зробимо. Бо настав час УДАРУ!

Довідка: У місцевих радах Партія «УДАР Віталія Кличка» в Чернігівській області  на сьогодні представлена 21 депутатом. В обласній раді працює 3 депутати, в районних радах міста - 7 депутатів та радах міст Чернігів та  Ніжин 7 депутатів-ударівців, четверо «ударівців» працюють в Чернігівській районній раді.  Депутатські фракції  Партії «УДАР Віталія Кличка» створені в Чернігівській обласній раді, Чернігівській міській та Ніжинській міській радах  


 

 

  26 Лютого 2013 +Коментар | подобається