Останні події

Сергій Аверченко привітав Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою з 20-тою річницею

 

 Народний депутат України Сергій Аверченко 12 квітня у Всесвітній  день  авіації,  День працівників ракетно-космічної галузі України вітав колектив та вихованців Чернігівського  ліцею  з посиленою військово-фізичною підготовкою з 20-тою річницею з дня створення навчального закладу.

У своєму виступі, як голова Чернігівського осередку асоціації випускників суворівських військових училищ «Кадетська Співдружність», Сергій Аверченко  підкреслив, що «Ліцей – це школа мудрості, мужності, патріотизму, школа яка виховує ті чоловічі якості, які необхідні в повсякденному житті, які потрібні Україні для майбутнього».

Як голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР», він передав щирі вітання з ювілеєм від лідера партії Віталія Кличка та  плакат з автографами Віталія та Володимира Кличків. А також - побажання, щоб успіхи, яких досягли брати-чемпіони, надихали чернігівських ліцеїстів на перемоги та на досягнення поставлених цілей. На честь 20-тої річниці  навчального закладу  Сергій Аверченко подарував гімнастичні мати для спортивної зали, щоб ліцеїсти мали не тільки сильний дух, а й добру фізичну підготовку.

Адже сучасні кадети повинні підтримувати кращі традиції Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків на базі якого в 1993 році було створено сучасний Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. На сьогодні навчальний заклад здійснив 17 випусків. 1284 випускники стали курсантами військових навчальних закладів, 330 - курсантами навчальних закладів силових структур, 928 ліцеїстів стали студентами цивільних навчальних закладів. 36 вихованців закінчили ліцей із золотою медаллю, 12 - зі срібною.

Після офіційних урочистостей, народний депутат відвідав музей Чернігівського вищого військового  авіаційного училища льотчиків, залишив запис в гостьовій книзі  та взяв участь у фотографуванні на згадку.

 

 

 

Прес-служба народного депутата України

Сергія Аверченка

 


 

  12 Квітеня 2013 +Коментар | подобається