Останні події

Сергій Аверченко про соціально - політичну ситуацію в Україні.

 

11 квітня 2013 року в чернігівському прес-клубі «Просвіта» відбулася прес-конференція народного депутата України Сергія Аверченка («УДАР Віталія Кличка»).

Народний депутат стурбований соціально - політичною ситуацією в Україні.  

Пенсійний вік для українців не зменшився. Обіцянки минулого Уряду, що новий Закон України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" зможе розв'язати питання дефіциту бюджету Пенсійного фонду у 2013 році можна назвати обманом. У 2013 році дефіцит заплановано на рівні 21,8 млрд. грн. А це означає, що будуть і затримки з виплатами пенсій, доки держава шукатиме так необхідні вчасно для пенсіонерів кошти. Партія “УДАР” зі свого боку зробила законодавчий крок до скасування пенсійної реформи. Однак провладні депутати обрали шлях обману, кнопкодавства і "виїзних засідань".

7 мільярдів гривень державних коштів розподілили депутати Партії регіонів та КПУ під час зібрання, яке ці дві сили незаконно назвали засіданням парламенту. І ці гроші точно не призначені на виплати пенсій, зарплат вчителям, лікарям,  на підтримку закладів культури, освіти та охорони здоров’я. В селах закривають лікарні, щколи. У Чернігові на сьогодні стоїть питання закриття кардіологічного диспансеру. З карти Чернігівської області зникло 39 сіл. Збройні Сили України менші за своєю чисельністю, ніж правоохоронні органи. То постають питання: «Від кого захищає нас держава? Від зовнішнього ворога, чи від свого народу?», «Для кого працює влада - для народу, чи для кількох кланів олігархів?»

А українців в цей тяжкий час втягують  у референдумні війни. Центральна виборча комісія з початку місяця прийняла вже сім постанов. Це, на думку влади, має відволікти виборців від контролю за її протизаконними діями. «Але люди повинні знати, що закон "Про всеукраїнський референдум" нашвидкуруч був прийнятий 6 листопада 2012 року старим складом Верховної Ради після парламентських виборів 31 жовтня 2012 року  з застосуванням кнопкодавства», - говорить народний депутат.  Сергій Аверченко звернувся до людей через журналістів словами лідера партії Віталія Кличка: «Якщо мова йтиме про референдум, то тоді про референдум про недовіру Президенту. Ми, опозиційні сили, боремося сьогодні з цією владою в парламенті, поза Верховною Радою. Але ми нічого не зможемо змінити, якщо не буде підтримки людей. З вашою підтримкою ми гори звернемо!".

 

Прес-служба Чернігівської обласної організації Політичної партії  «УДАР Віталія Кличка»            

 

  15 Квітеня 2013 +Коментар | подобається