Останні події

Збори Деснянської та Новозаводської районних в м. Чернігові організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбулися

 

10-11 квітня 2013 року відбулися Збори Деснянської та Новозаводської районних в м. Чернігові  партійних організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка». В зв’язку з тим, що у  голів деяких місцевих осередків, в тому числі у голови  Чернігівської міської партійної  організації, скінчилися терміни повноважень, Рада Чернігівської обласної партійної організації на своєму засіданні ухвалила  рішення скликати в квітні 2013 року Збори відповідних районних організацій  та провести Конференцію Чернігівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка», на якій  згідно з Статутом політичної партії «УДАР(Український Демократичний Альянс за Реформи)  Віталія Кличка» буде обрано голову.

На Збори прийшло більше половини членів відповідних організацій, таким чином, Збори Деснянської та Новозаводської районних в м. Чернігові організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбулися. На Зборах голосуванням були обрані делегати на  Конференцію Чернігівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» та розглянуто питання про участь «ударівців» в  міському суботнику 20 – го квітня. Також члени партійних організацій мали можливість поспілкуватися з народним депутатом України, головою Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергієм Аверченком.

 

Прес-служба Чернігівської обласної організації політичної партії  «УДАР Віталія Кличка»

 

  15 Квітеня 2013 +Коментар | подобається