Останні події

Чернігівський «УДАР» допоміг випускниці підготуватися до шкільного балу

Вже 3-тій рік поспіль одна з Чернігівських газет допомагає діткам з малозабезпечених родин потрапити на випускний бал. За допомогою звертаються до політиків та громадських діячів. Цього року редакція газети звернулась до Голови Чернігівського міського осередку партії «УДАР Віталія Кличка» - Юрія Тарасовця.

 

     Кожен з нас пам’ятає свій випускний вечір, такий урочистий та бажаний. Випускники заздалегідь готуються до цієї важливої події, а особливо дівчата. Батьки випускників, не шкодуючи, викладають круглі суми на ресторан, одяг та інші приємні дрібнички. У середньому, випускний обходиться родині до 2500 тисяч гривень.

Через трагічні сімейні обставини, Катюшею Бондаренко та її сестрою опікується 74 річна бабуся. Дівчинка закінчує загальноосвітню школу №13. Має хист до математики та економіки і  збирається вступати до Чернігівського державного технологічного університету. Бабуся дівчинки докладає багатьох зусиль, щоб та отримала вищу освіту та змогла забезпечити собі достойне життя. Пенсія бабусі не дозволяє придбати для дівчинки сукню, щоб піти на випускний бал. Але завдяки щорічній благодійній акції, Катюша отримала таку змогу.

Бажаю Катюші знайти свій шлях у житті. Вір у себе та залишайся такою ж чуйною та щирою» - побажав випускниці Юрій Тарасовець та допоміг дівчинці придбати сукню її мрії для випускного вечора.

 

За повідомленням прес-служби Чернігівської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  

  17 Квітеня 2013 +Коментар | подобається