Останні події

«УДАРне прибирання – 2013» в Чернігові

 

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» до Дня навколишнього середовища традиційно проводитиме заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища. 

20 квітня 2013 Чернігівські «ударівці» збираються на «УДАРне прибирання – 2013» в наступних місцях міста:

Пр. Миру, 16 -  о 9.00

Вул. Кільцева, 7 – о 12.00

В цей день в Чернігові стартує екологічна кампанія партії «УДАР Віталія Кличка» «Батарейку – на переробку». В рамках кампанії буде організовано збір використаних батарейок.

 20 квітня учасники «УДАРного прибирання – 2013» в Чернігові зможуть отримати контейнери для збору використаних батарейок у керівників місцевих партійних організацій та розмістити їх у офісних центрах, на роботі, у своїх під’їздах. В інший час такі контейнери можна отримати в офісі Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» з понеділка по п’ятницю в робочий час з 9.00 до 18.00 години за адресою: м Чернігів, пр. Миру, 16. Зібрані батарейки прийматимуться в офісі обласної партійної організації по мірі наповнення контейнерів та централізовано будуть передані на переробку до спеціалізованого підприємства. 

Інформація про адреси розміщення пунктів збору батарейок для утилізації буде внесена до загальноукраїнського переліку таких пунктів.

 

Прес-служба Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  19 Квітеня 2013 +Коментар | подобається