Останні події

«УДАРне прибирання – 2013» в Чернігові

Чернігів гарний тим, що він потопає в зелені з весни, коли зявляються перші бруньки,  до осені, коли злітає останнє листя.

Причепурити місто у суботу 20 квітня до Всеукраїнського Дня довкілля традиційно зібралися активісти Чернігівського  «УДАРу». Народний депутат України Сергій Аверченко на  «УДАРне  прибирання – 2013» прийшов разом з сином.

«Чернігів дивовижне місто, зелене місто! Таких міст все менше залишається на карті України. То ж наш обов'язок насаджувати дерева, засіювати газони, висаджувати квіти щовесни з року в рік. Тоді місто буде квітуче і милуватиме око нам,  нашим дітям і внукам, гостям міста. Чернігівська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» щороку традиційно організовує акції з прибирання та озеленення міських територій» - говорить Сергій Аверченко. 

Посадити та  побілити дерева, прибрати вулиці, вивезти сміття, засіяти газони, причепурити «білий міст» біля ДЮСШ чернігівські «УДАРівці» зібралися в різних куточках міста. Прибрали зелені зони активісти по проспекту  Миру, біля Дитячо-юнацької  спортивної школи по проспекту Перемоги, вулицях Шевченка, Кільцевій. Загалом в «УДАРному прибиранні – 2013» цього року в Чернігові взяли участь біля 130 партійців.

 

Прес-служба Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  21 Квітеня 2013 +Коментар | подобається