Останні події

Сергій Аверченко взяв участь в роботі круглого столу “Шляхи вирішення локальних енергетичних проблем” в Чернігові

Сергій Аверченко, народний депутат України,  25 квітня взяв участь в роботі круглого столу “Шляхи вирішення локальних енергетичних проблем”.  З керівниками органів місцевого самоврядування  з  Щорсу, Коропу, Мени, Городні  та представниками громадських організацій обговорювали питання енергозбереження та зменшення  викидів та шкоди від викидів в навколишнє середовище. Захід організував помічник народного депутата Підгорний Олександр.

Як член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, звертаючись до присутніх мерів  Сергій Аверченко зазначив: «Що стосується питання підвищення енергоефективності  на території ваших міст,  то  мова йде, як про  сприяння збільшенню ефективності вашої роботи - роботи мерів міст, так і   безпосередньо про  роботу,  якою займаюся я - роботу народного депутата.  І сьогодні мені приємно, що керівники невеликих міст в Чернігівській області активізувалися в цьому напрямі і знаходяться на шляху до Угоди мерів. Сьогодні важливо працювати над   зменшенням  шкоди від викидів та над збільшенням кількості  та якості поглиначів шкідливих викидів».

«Шановні мери, ви одні з перших зрозуміли, що працювати сьогодні потрібно над реформуванням системи комунального господарства в містах через впровадження систем роздільного збору сміття та переробки вторинних матеріалів; покращення теплоізоляції будинків; заміни котлів на системах центрального опалення; встановлення систем автономного опалення в освітніх закладах, житлових будинках, інших спорудах; подальшого впровадження систем обліку та регулювання витрат на тепло, воду. Ви зробили перші кроки. Варто продовжувати працювати в цьому напрямі»- додав народний депутат України Сергій Аверченко.

«В рамках діяльності в агенції екологічних інвестицій України, членом  якої являюся, важливим вважаю внесення пропозицій щодо державної інвестиційної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища та державної політики у сфері регулювання негативного антропогенного впливу на зміну клімату. І тут цінними є ваші пропозиції»- завершив Сергій Аверченко.

 

Прес-служба народного депутата України Сергія Аверченка

  25 Квітеня 2013 +Коментар | подобається