Останні події

В ЧЕРНІГОВІ ПРОЙШЛА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ "ВСТАВАЙ, УКРАЇНО!"

26 квітня в Чернігові відбувся п’ятитисячний мітинг у рамках Загальнонаціональної акції протесту прихильників опозиції «Вставай, Україно!».

Щоб звернутися до людей і щоб почути від них, як вони оцінюють ситуацію в країні,  на акцію приїхали лідер  партії «УДАР» Віталій Кличко,  лідер парламентської фракції  «Батьківщина» Арсеній Яценюк та очільник ВО  «Свобода» Олег Тягнибок. Після телевізійного ефіру лідери очолили кількатисячну колону  мітингувальників біля торгового центру «Мегацентр» та по проспекту Миру повели колону під барабанний супровід, під стягами «УДАРу», «Батьківщини», «Свободи» до Красної площі.

На сцені першим виступав голова Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України, Сергій Аверченко. У своїй промові він наголосив, що немає більшої сили, ніж народ. Що тільки з народом можна боротися проти злочинної влади. Діалог з чернігівцями Сергій Аверченко завершив рядками з поезії  Тараса Шевченка, який твердо вірив у визволення народу, у настання часу добра, правди і людяності:

 «І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син і буде мати,

І будуть люди на землі»

 Народний депутат щиро подякував за те, що люди прийшли на площу, підтримали акцію, що в мирний спосіб висловили свою громадянську позицію.

З головної сцени до чернігівців звертався лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко.

"Так, ми - в опозиції, у нас немає більшості в парламенті. Але головне - ми працюємо над тим, щоб необхідні для країни зміни відбулися. Ми висунули вимогу персонального голосування в парламенті, і ми добилися контролю за голосуванням. Ми показали нашу позицію - і щодо цього уряду, і щодо пенсійної реформи. І ми цю позицію все одно, рано чи пізно, втілимо, - підкреслив Віталій Кличко, виступаючи на мітингу.

«Дуже важливо: не будьте байдужими! Ідіть до родин своїх, друзів, знайомих, розказуйте їм, що сидіти і чекати неможна. Треба усім разом зробити Україну країною, в якій ми всі хочемо жити» - закликав чернігівців лідер «УДАРу».

 

Прес-служба Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

  27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається