Останні події

Сергій Аверченко: «Найголовніше - злагодженість рухів команди»

8 травня 2013 року у Чернігові біля урочища «Ялівщина» народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Аверченко взяв участь в змаганнях з греблі на драгонботах - човнах «Дракон».

У  фестивалі з греблі взяли участь команди з  усіх шкіл міста Чернігова, три команди вчителів та команда депутатів. Найорганізованішими були чернігівські «ударівці», які майже в повному складі депутатської фракції міської ради веслували на драгонботах разом з народним депутатом України Сергієм Аверченком.

Але в день 8-го травня – День пам’яті і примирення, який проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції від 22 листопада 2004 року,  не говорили про політику і політичні вподобання, а присвятили змагання пам’яті усіх людей, воїнів, які   загинули під час Другої світової війни, які залишили пам'ять про подвиги та славу.

На змагання завітала олімпійська чемпіонка Інна Осипенко-Радомська.  

Таким чином спортсмени та депутати додали азарту в змаганнях серед школярів та власним прикладом пропагували серед учнівської молоді спортивний спосіб життя.

 Сергій Аверченко зазначив, що  це не перші його змагання з греблі.  Кілька років тому він веслував в складі команди «РЕД».

 «Найголовніше в цьому виді спорту - злагодженість рухів команди. Ця особливість стосується  будь-якої  командної роботи в бізнесі, політиці, в громаді» - поділився своїми враженнями від участі в змаганнях народний депутат.

Звичайно свято є повноцінним тоді, коли є подарунки. Подарунки від Віталія Кличка Сергій Аверченко передав  трьом призерам змагань.

Прес-служба Чернігівської обласної організації поличної партії «УДАР Віталія Кличка»

  9 Травня 2013 +Коментар | подобається