Останні події

Вшанування пам’яті жертв Другої світової війни

 

8 травня 2013 року у Чернігові біля меморіалу «Жертвам фашизму» народний депутат України Сергій Аверченко (партія «УДАР Віталія Кличка») та представники обласних і міських організацій Української народної партії, Народного Руху України,  ВО «Свобода», Партії «Реформи і Порядок», Всеукраїнського об’єднання ветеранів і ВГО «Просвіта» імені Тараса Шевченка вшанували пам’ять жертв Другої світової війни.

Після поминального богослужіння за п’ятнадцятьма тисячами бійців та  мирних жителів Чернігівщини,  які у 1941 році були закатовані та вбиті,  Сергій Аверченко  згадав та пом’янув  своїх п’ятнадцятьох близьких родичів, які загинули від рук карателів, та, імовірно, були захороненні в братській могилі, біля якої споруджено в 1975 році  меморіал «Жертвам фашизму». Згадав Сергій Аверченко і  рідне село Клюси Щорського району на Чернігівщині, яке було спалене ворогом в 1943 році, а полонені були вбиті та поховані в братських могилах в Чернігові. «Ми сім’єю 9-го травня щороку приїздимо на це місце пом’янути загиблих близьких. Моя мати пам’ятає їх живими, а мої діти не знали родичів, але пам'ять про них бережуть в своїх серцях» - говорить Сергій Аверченко.

Він підкреслив, що та  війна принесла смерть і горе практично  в кожну  українську родину і обов’язок кожного сучасного українця пам’ятати та шанувати пам'ять людей, що  загинули в страшному пеклі війни.

 Також учасники вшанування поклали вінки до меморіалу «Жертвам фашизму».

 

Прес-служба Чернігівської обласної організації поличної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  9 Травня 2013 +Коментар | подобається